Balsamy do ciała jako idealny sposób na zadbaną skórę

Skóra człowieka komponuje się w 20 proc. z wody, a częste kąpiele, pływanie w basenie i oddawanie jej działaniu promieni słonecznych, bądź klimatyzatorów wiedzie do ubytków wody i osłabienia bariery hydrolipidowej cery, w ochronie której pomagają właśnie balsamy, oraz mleczka do ciała o własnościach nawilżających.

Odpręż i zrelaksuj swoje ciało

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Balsam do ciała jest jednym z bardzo popularnych produktów, które kochają stosować kobiety. Musi być obowiązkiem w powszedniej pielęgnacji.
balsamy do ciała
Babska sztama... Wielki Konkurs marki Venus

Autor: Best Brands PR
Źródło: Best Brands PR
Przyzwoicie zadbana cera jest nawilżona, odżywiona, lśniąca i bajecznie pachnie. Jeżeli aplikujemy balsamy do ciała o delikatnym zapachu, wtedy czujemy się lepiej i wyglądamy odpowiedniej. Balsam zatrzymuje nawilżenie skóry. Po ciepłej kąpieli, bądź prysznicu cera jest w stanie stać się przesuszona, jej normalna bariera lipidowa zmącona, tak więc normalny balsam będzie doskonałym podejściem na odzyskanie jej nawilżenia. Naturalne wyroby mają zapach pochodzący od olejków eterycznych, jakie przydają cerze śliczny zapach bez syntetycznych perfum. Stosowanie balsamu przedłuża opaleniznę. Używanie balsamu do ciała, lub balsamu po kąpieli słonecznej wspomaga ocalić nawilżenie cery, co jest najlepszą metodą na zachowanie opalenizny do późnej jesieni.

Jeżeli podoba Ci się prezentowany materiał, to na pewno zainteresują Cię również przydatne materiały (https://smartbodytrainer.pl/oferta/trener-personalny-trojmiasto/), które odnajdziesz tu – one wciągną Cię zupełnie.

Balsamy do ciała zmiękczają skórę, zdołają zwalczać suchość skóry, która powoduje, że wygląda ona starzej. Po prostu sprawiają, że cera wygląda młodo.

Przed aplikacją kosmetyków nawilżających powinno się pamiętać o przeprowadzeniu peelingu, jaki zetrze martwy naskórek, dzięki czemu substancje odżywcze będą lepiej przenikać w głębsze warstwy skóry. Najlepiej nakładać go ruchem w kierunku serca, ponieważ pobudzi krążenie krwi.