Bielizna kobieca bliska ciału – liczy się nie tylko odsłanianie, ale też wygoda i satysfakcja

Kobiety zawdzięczają im wyszczuplanie sylwetki, pomagają też prowadzić aktywny tryb życia. Bielizna wyszczuplająca przynosi wzrost poczucia własnej wartości. Źle dobrana przyczynia się natomiast do fatalnych problemów na skórze.

amazinggirl.pl/erotyka/pasy-do-ponczoch.html

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Choć nie jest widoczna, bielizna jest niezmiernie ważnym komponentem ubioru, szczególnie u kobiet. Popularność wśród nich mają bokserki damskie, bardziej rozbudowana i zakrywająca wersja majtek zawdzięcza modę wśród pań, preferujących wygodę i zakrywanie okolic intymnych. Nuda? Absolutnie nie – producenci walczą o swoje klientki dając im propozycje setek kolorów, krojów i kompozycji materiałowych. Mają w czym wybierać, a rozumiąc gusta pań i oczekiwania pełnej szafy bielizny i ubrań na dowolne okazje, paniom zwyczajnie nie wypada nie posiadać bielizny odpowiedniej do sytuacji wyjściowej.

Szykowne, koronkowe bokserki damskie, a w wersji bardziej odkrywającej pośladki stringi to interesująca opcja dla tych pań, które czują się w prowokującej bieliźnie komfortowo (bokserki dla pań). W kategorii wybierzemy też figi damskie również o skąpym kroju, które uwydatnią zmysłowość i wdzięki kobiety. Równie prowokujące panty w odcieniach różowym to kolejna opcja na majtki dla pań lubiących prowokować seksualnie. To idealny wybór na kreacje wieczorowe, a szczególnie do sypialni. Mają być powabne i wygodne dla ciała jednocześnie.

Krój i kolor mają swoje, wzrokowe znaczenie, lecz dla komfortu ciała równie znaczącą rolę odgrywa skład materiałowy majtek.

Przedstawiana tu tematyka jest dla Ciebie cenna? Jeśli tak, to wejdź do serwisu (http://suknie-slubne.warszawa.pl/), który opisuje podobne tematy.

Bielizna wyszczuplająca to nie tylko wygoda i delikatność, to ponadto kompozycja bawełny i syntetyków, w odpowiednich proporcjach. Produkty droższych marek mają kolejny atrybut, są bowiem antyalergiczne, szybkoschnące, nie wymagają przez to ciągłego prasowania. W majtkach wyłącznie bawełnianych taka powinność byłaby konieczna.

majtki typu figi

Autor: Chiara Musiu
Źródło: http://www.flickr.com
Zwyczajnie cotton ma zdecydowaną większość w materiale, wskaźnik substancji syntetycznych oscyluje w granicach kilkunastu procent. Warto mieć ten wzgląd na uwadze przy doglądaniu metki bielizny.Wersje słabszej jakości bokserek, fig kupimy już za kilka złotych, za produkty wysokiej klasy będziemy musieli wyłożyć co najmniej kilkadziesiąt złotych. Porównując majtki z obu poziomów z pewnością wyczujemy na czym polega różnica kwotowa.