Chcesz wybrać olśniewającą sukienkę na ślub?

Właśnie mija sezon komunijny, a przed nami okres weselny. Wiosna i lato to piękne pory roku, pełne zieleni, kwiatów i słońca. Nic dziwnego, że to właśnie w wiosenno-letnich miesiącach zazwyczaj planujemy śluby. Mamy też nadzieję na przepiękną pogodę. Bardzo często bowiem urządza się przyjęcia weselne w ogrodach. Ten amerykański trend przyjął się u nas bardzo dobrze.

Z pewnością nie raz zostaniemy zaproszone na jakieś wesele. I wtedy pojawia się odwieczny kłopot: w co się przyodziać? Jak zwykle, sterczymy przed wypełnioną po brzegi garderobą i ze zgrozą okazuje się, że nie mamy w co się ubrać. Ceremonia ślubna to szczególna uroczystość i nasz strój musi być stosowny. Trzeba pamiętać, by w urzędzie lub rajstopy damskie – byann.pl świątyni nie wystawiać za bardzo swoich wdzięków.

modna sukienka

Autor: Sarah Zucca
Źródło: http://www.flickr.com

To nie miejsce na rewię mody. Dekolt zawsze można pokazać na weselu, dlatego wybierając sukienkę na wesele, musimy brać pod uwagę również odpowiednie okrycie. Chociaż w czasie takiej uroczystości pierwsze skrzypce będzie z pewnością grała panna młoda, my też chcemy wyglądać pięknie. Są dwa zakazane kolory na podobnych imprezach. Nie ubierajmy białej sukienki. To dzień panny młodej i to ona musi być jego najjaśniejszym punktem. Zapomnijmy także o czarnej kreacji. To na pewno nieodpowiedni kolor na taką uroczystość.

Sukienek w sklepach jest mnóstwo. Rzecz w tym, aby wybrać model właściwy do naszej figury.

sukienka

Źródło: www.melanzsklep.pl

Jeżeli jesteśmy szczupłe i narzekamy na brak bioder to z pewnością może pomóc nam sukienka z baskinką. Ta urocza falbana w błyskawiczny sposób upozoruje nam tę część ciała. Sukienki z krótkim rękawem z baskinką czynią, że nawet klasyczne chłopczyce przybierają pięknych kształtów. Z kolei, jeśli pragniemy zamaskować za szerokie biodra i uda, to doskonałe dla nas będą sukienki rozszerzane.

Zazwyczaj są one obcisłe w pasie, dzięki czemu cudownie podkreślają nam wcięcie w talii. Wybierajmy takie, które mają duży dekolt, który odwróci uwagę od szerokich bioder i nasza figura będzie proporcjonalna. Dla wysokich pań świetne będą dłuższe, zwiewne sukienki. Nadal modne są pastele, ale można poeksperymentować z mocniejszymi barwami.