Co możemy podarować najdroższemu małżonkowi w dniu jego urodzin bądź jubileuszu trzydziestolecia pracy

Kupno podarunku dla mężczyzny nierzadko nastręcza paniom mnóstwo problemów. Chociaż z mężem mieszka się pod jednym dachem i zna na wskroś jego preferencje, to jednakże trudno wybrać coś sensownego. Podczas gdy jedne małżonki stawiają na części garderoby, np. koszule i tak wyśmiewane przez panów skarpetki, to pozostałe wertują internet w poszukiwaniu niesztampowych pomysłów.

sandały trekkingowe

Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy trzydziestolatek ma swój charakter i co spodoba się do gustu jednemu, to innemu już niekoniecznie. Zasugerujmy więc kilka pomysłów, które można wykorzystać, gdy trzeba kupić swojemu tacie, narzeczonemu bądź mężowi prezent z jakiejś szczególnej okazji.

Sandały trekingowe są idealnym prezentem dla mężczyzny, który uwielbia spędzać wolne soboty i niedziele w aktywny sposób – parudniowa wycieczka w góry wymaga jednak spakowania odpowiedniego obuwia.

Nie możesz się doczekać kolejnych interesujących treści na ów temat? Mamy do Ciebie dobrą nowinę – kliknij koszulki męskie xxxl w poniższy link i rozkoszuj się tekstem.

Górskich szlaków rozsądniej nie pokonywać w zwyczajnych butach na paski czy, co gorsza, w japonkach, gdyż takie obuwie bywa niewygodne, a poza tym łatwo skręcić w nim kostkę. A sandały trekingowe są przystosowane do pokonywania wybojów, jakich pełno na tatrzańskich dróżkach.

Czasem niektórzy urlopowicze zbaczają trochę ze szlaku – wtedy takie buty zapewniają stabilność, więc w znaczny sposób redukują ryzyko wypadku, a mocne podeszwy chronią palce przed skaleczeniem. Tak czy inaczej, sandały stają się najbezpieczniejszym i najbardziej komfortowym obuwiem dla pasjonatów wypraw, którzy każdego lata wyjeżdżają w góry. Taki podarek najlepiej wręczyć latem, gdy sezon urlopowy kwitnie. Warto także zwrócić szczególną uwagę na to, czy robimy zakupy w dobrym sklepie, gdyż obuwie kupione na bazarze może błyskawicznie się zużyć. Nie zapomnijmy też o tym, aby schować dowód sprzedaży, który za parę miesięcy może stać się podstawą reklamacji.

Natomiast dla facetów, którzy cenią sobie terminowość oraz solidność najlepszym podarunkiem będą zegarki garmin. Taki podarek wręcza się zazwyczaj z okazji wielkiego święta, czyli na przykład z okazji jubileuszu trzydziestolecia pracy. Jego wartość, zwłaszcza tę sentymentalną, podniesie kilka słów umieszczonych na rewersie. Zegarek można bez wątpienia podarować panu, który bez przerwy się spóźnia – niewykluczone, że odczyta ukrytą aluzję i zmieni postępowanie. Zegarki (zobacz: zegarki męskie diesel) garmin mogą być też doskonałymi upominkami, które można wręczyć drugoklasistom z okazji pierwszej komunii.