Jak skompletować swoją kosmetyczkę?

Z pewnością jak każda pani ubóstwiasz troszczyć się o siebie. Z pewnością masz pojęcie jak ważny dla twego wyglądu jest dobrze wykonany makijaż.
Niestety, gubisz się w tysiącach kosmetyków, które proponują markety.

medycyna - powiększenie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Ten materiał jest dokładnie dla ciebie. Spróbujemy pomóc Ci kupić najbardziej podstawowe kosmetyki, podpowiemy czego wymagasz, aby wykonać makijaż – indywidualne kursy makijażu wieczorowy.

Dajemy Ci darmowy wgląd (http://www.centrumcryo.pl/osteopatia-wroclaw/) do nowych artykułów, jeżeli wpisy opisane na tej stronie niezwykle Cię zaaferowały. Zatem nie czekaj!

Rozpocznijmy od podwalin. Możemy posiadać nieduży komplet kosmetyków – jeśli będą one poprawnie dobrane, wynik będzie znakomity. Najważniejsze będzie właściwe dobranie barw: chłodnych lub ciepłych. To, które barwy pasują do Ciebie, odgadniesz analizując odcień swojej skóry. Jeżeli jest ona porcelanowa, z różowym odcieniem – pasują do Ciebie odcienie zimne, takie jak: szarości, fiolety, brudne róże, srebro. O ile Twa cera ma żółtawy kolor, Ty zaś zawsze opalasz się na złoty kolor – pasują do Ciebie barwy ciepłe jak: czerwienie, oranże, zieloności, róże, złoto. Przy kupowaniu kosmetyków kolorowych za każdym razem kieruj się regułą właściwej tonacji kolorów. Na pewno instynktownie wyczujesz, które odcienie są stworzone dla Ciebie.

Baza pod makijaż. Dopasowana tak, by nie odróżniała się od zabarwienia szyi. Nakładaj zawsze odrobinę na linii żuchwy po czym poczekaj kilka chwil aż baza się utleni. Później wyjdź na zewnątrz oraz przyjrzyj się sobie w słonecznym dziennym. Jeżeli nie będzie widać podkładu, oznacza to, że wybrałaś perfekcyjny odcień. Jeśli masz skórę tłustą, wybieraj podkłady o lekkiej konsystencji.

Róż do policzków plus cienie do powiek. Te 2 kosmetyki mogą być stosowane osobno. Można nabyć róż do policzków w odpowiedniej dla Ciebie zimnej lub ciepłej tonacji oraz stosować go z sukcesem jako cienie do powiek.