Jak winien ubierać się mężczyzna przy tuszy?

Choć dużo mówi się o modzie dla kobiet z nadwagą, nieco gorzej z wybraniem odzieży radzą sobie mężczyźni z nadwagą. Zwykle popełnianym błędem jest sięganie po ubrania za duże, jakie optycznie jeszcze powiększają. Jak więc wybierać ubrania?

Najczęstsze błędy

Każdy chce wyglądać jak najlepiej bez względu na swoją wagę, czy wzrost. Coraz częściej też można znaleźć specjalną ofertę producentów odzieży skierowaną właśnie dla osób z nadwagą. Nieco mniej problemów mają panie – wystarczy, że odwiedzą sklep dla puszystych, żeby znaleźć dopasowaną sukienkę, czy bluzkę dedykowaną dla kobiet w rozmiarze XXL. A co z panami? Mężczyźni często mają problem z brzuszkiem, jaki usiłują ukryć pod luźnymi ubraniami. Jednak tego typu strategia przynosi skutek odwrotny do zamierzonego – zbyt duże ubrania powodują, że grubszy mężczyzna wygląda na jeszcze grubszego niż jest w rzeczywistości, a workowate ubrania w szarawym kolorze dodatkowo dodają lat. Poza tym istotny jest fason. Wąskie klapy marynarki, kurtki i bluzy, czy nieodpowiednia długość ubrań najczęściej nie dodają puszystej sylwetce lekkości. Odwiedzając sklep dla puszystych należy więc zwrócić uwagę w pierwszej kolejności na adekwatny rozmiar. Kliknij ubranie xxl.

Człowiek z nadwagą

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Ubrania dla puszystych

Sklepy XXL z odzieżą dla osób z nadwagą są coraz lepiej wyposażone. Wpływ na taki stan rzeczy mają zmiany związane z postrzeganiem ludzi z nadwagą. Coraz większą popularność zdobywają modelki w większych rozmiarach, a kobiety mają świadomość, że nawet z nadwagą mogą prezentować się elegancko. Niestety, w sklepy z odzieżą xxl nie ma tak rozległej oferty dla panów z nadmiarem kilogramów, jednak kupując ubrania warto pamiętać o pewnych zasadach. Puszyści mężczyźni powinni unikać swetrów z grubym splotem, bluz polarowych, koszulek z większymi napisami i z poziomymi pasami oraz golfów.

Następna witryna, która posiada wiadomości na ten temat da Ci możliwość, by pogłębić wiedzę. To ważne, zatem idź tutaj kubki z nadrukiem Toruń i wyczytaj dużo szczegółów.

Dobrze za to wyglądać będą w klasycznych koszulach, kardiganach i koszulkach polo, zaś jeżeli chodzi o swetry, to zdecydowanie lepszym wariantem będą modele wyprodukowane z cienkiej dzianiny. Należy poza tym zadbać o zachowanie proporcji – szerokie klapy marynarki wyglądać będą lepiej przy masywnej twarzy.

Bierzesz ten tekst za ciekawy? Wejdź na odnośnik tu (www.galerialucznik.pl/pl/blog/jak-w-prosty-sposob-nauczyc-sie-szydelkowac-1512486306.html), które dostarczy Ci wiele bardzo wciągających danych na opisywany temat.

Odwiedzając sklepy XXL należy pamiętać o tych zasadach i rzecz jasna stosować je w praktyce.