Jaki strój zdecydować się na wieczorną zabawę? Ogromny wybór w sklepie to znaczący problem dla portfela.

Sobotni wieczór powinien być czymś specjalnym. A jak to zrobić? Rzecz jasna trzeba zaprosić bliską osobę na randkę, albo również można zdecydować się się poszaleć. Ciekawym pomysłem jest klub, ale niezależnie od tego, co zaplanujemy, należy się porządnie ubrać. Jest całe mnóstwo sklepów ukazujących nam własny stan magazynowy. Jednak na teraz bez porady stylistki ciężko to wszystko połączyć.

moda

Autor: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet
Pechowo, oferowane stylizacje zwykle są kiepskie. Przede wszystkim buty – najpopularniejsze na sobotni wieczór – trampki albo casualowe półbuty. W jednych i w drugich świetnie się bawi. Najlepsze znajdziemy w sieciówkach takich jak Zara albo Vistula. Nastepnie skarpety. Tu na szalony wieczór świetnie wybrać jakieś fikuśne z interesującym wzorem. Wszystko także w zależności od wybranego stroju, jednak Wólczanka może dać nam wiele dobrego – przydadzą mi sie spodnie jeansowe damskie wrangler. Jeśli chodzi o spodnie, to dla kobiet spodnie jeansowe damskie wrangler oraz lee będą wybawieniem. Mężczyźni mają możliwość zainteresować się również jeansami, ale także chinosami. Równie ważna jest górna część, jednak to czy wybierzemy t-shirt (i tutaj również jak gdy tematem były spodnie jeansowe damskie wrangler, lee a także Vistula są doskonałymi sklepami) czy koszulę (polecamy Lamberta) zależy od miejscówki w które się wybieramy. Niestety w większości klubów w głównych miastach prowadzona jest selekcja na wejściu.

Czy w kontekście analizowanego w tym tekście zagadnienia otrzymujesz zadowalające odpowiedzi? Jeżeli nie, to inne porady zobacz w serwisie (https://www.tdruk.pl/), który jest tu.

I tak między innymi do dużej liczby klubów nie wpuszczane są osoby niezmiernie akcentujące daną markę – na przykład ze znaczkiem Nike przez szeroką klatkę piersiową. Do koszuli warto wybrać luźny krawat lub marynarkę. Dodatkowo idealnym wyborem jest jeszcze jakiś interesujący dodatek, który będzie zwracał ciekawość kobiet. Może to być piękny zegarek albo srebrne spinki. W zimie trzeba zainwestować w ciepły szalik lub komin a także rękawiczki.

buty

Autor: barockschloss
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo person wybiera także dodatkowe nakrycie włosów, ale w klubie jest ono niewskazane w związku z zagrożeniem i możliwością usunięcia przez ochroniarzy. Nie zapomnijmy, że głównego wrażenia nie da się powtórzyć po raz kolejny. Dużo person wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, także dlaczego nie spróbować? To zawsze przyjemna odskocznia od rzeczywistości – Denim Base.