modina.pl

najmodniejsze trendy w tym sezonie

podarunek

Wiosna w gabinecie kosmetycznym

W zimie nasza skóra narażona jest na działanie niepomyślnych czynników pogodowych, prowadzących do uwrażliwienia i utraty blasku.
Ujemne temperatury obkurczają skórne pory, gruczoły łojowe nie gwarantują odpowiedniego natłuszczenia, z kolei zaburzona funkcja płaszcza hydro-lipidowego skóry powoduje, iż jest ona słabo odżywiana oraz niedotleniona.
sandałki dziecięce

Sandałki dziecięce – perfekcyjne na lato

W upalne, gorące lato niewątpliwie pożądane byłoby kupić dziecku letnie obuwie, dzięki czemu stopa będzie mogła swobodnie odetchnąć. Mowa oczywiście o sandałkach dziecięcych, w sklepach obuwniczych odszukamy zarówno sandałki dla dziewczynek, jak również dla chłopców.
szafa

Szafa z ubraniami pęka w szwach a Ty twierdzisz, że nie masz się w co ubrać? Doradzamy, co warto nosić jesienią i zimą.

Zestawy na co dzień muszą być w pierwszej kolejności wygodne i dostosowane do naszego trybu życia. Jeśli nie wymaga tego od nas sytuacja ani służbowe zobowiązania, zdecydowanie postawmy na klasykę w ubiorze i oszałamiające akcesoria – solidne buty, ciepłe, otulające chusty i pojemne torby.
buty

W jaki sposób wybrać najbardziej odpowiednie buty? Na co zwrócić uwagę? Jaką markę warto wybrać?

Buty to niezbędna część ubrania. Na każdą porę roku są zupełnie inne, więc nie da się ograniczyć do jednego modelu. Wybór odpowiednich butów też nie jest zbyt łatwy, bo zawsze trzeba zwracać uwagę na mnóstwo wytycznych. Istnieje mnóstwo firm które produkują buty, ale zawsze warto wybierać najlepiej sprawdzone produkty, jak Ryłko obuwie. To zagwarantuje, że nasze buty będzie bezsprzecznie najlepsze i to o każdej porze roku.