modina.pl

najmodniejsze trendy w tym sezonie

moda ślubna

Maseczka z alg jako doskonały kosmetyk

Algi dzięki swym własnościom odnalazły szerokie zastosowanie w kosmetyce. Ich sława w dziedzinie kosmetyki wypływa głównie z faktu, że zawierają wiele wartościowych dla naszej cery substancji, które są przez nią łatwo i prędko wchłaniane.
Mieszanki kosmetyczne włączające wyciągi z wodorostów przydają się do każdych typów cery, szczególnie zaś polecane są do pielęgnowania skóry osób notorycznie przebywających w suchych pomieszczeniach, narażonych na postępowanie zanieczyszczonego powietrza wielkich miast, żyjących w notorycznym stresie.
remont

Przebieg zabiegu – laserowe usuwanie blizn

Szramy nie są tylko defektem urody często są również powodem dużego dyskomfortu psychicznego pacjentów. Zaś blizny twarde mogą powodować boleść jak też przykurcze. Lasery zmieniły znamiennie możliwości medycyny w likwidowaniu blizn.
moda

Co każda z kobiet powinna mieć w swojej szafie? Jakiego rodzaju ciuchy na pewno powinny się tam znaleźć?

Moda damska to temat na różne historie. Jak kwestia mody bowiem, to natychmiastowo jest utożsamiana z wielką szafą młodej dziewczyny, ale także dojrzałej kobiety. Przychodzi jednakże taki moment, że należy zajrzeć do szafy, by się przekonać, czy wszystkie ubrania są faktycznie niezbędne? A jak tak, to jakie w sumie zawsze powinny znaleźć się w szafie? Przede wszystkim biała bluzka, gdyż pasuje do wszystkiego i przydaje się w każdej okoliczności. Można w niej wybrać się do miasta, na plotki z koleżankami czy rodzinną uroczystość.