Kompendium informacji o likwidowaniu zmarszczek: zabiegi, ceny, skuteczność

Starzenie jest pewne, jednak nic tak nie denerwuje jak pierwsze pokazujące się na buzi zmarszczki. I chociaż ich powstania, jednakowo jak mijającego czasu, nie możemy zatrzymać, to dziś dzięki innowacyjnym sposobom z obszaru medycyny estetycznej można zminimalizować efekty starzenia się cery.
Przedstawiamy najbardziej popularne zabiegi likwidujące zmarszczki proponowane w polskich gabinetach medycyny estetycznej.

projekt

Autor: Versa SPA

Jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek Wrocław jest wiodącą miejscowością w tym obszarze. Botoks – zabieg z użyciem toksyny hialuronowej jest bez wątpliwości najbardziej popularną strategią walki z przemijającym czasem oraz mimicznymi zmarszczkami (powstającymi na skutek skurczu mięśni mimicznych) w dłoniach medyków medycyny estetycznej, jednakże czy najlepszą? Niewątpliwym atutem botoksu jest na pewno fakt, iż na zabieg możesz urwać się nawet w pauzie na lunch. W zaledwie piętnaście minut specjalista dopasuje oraz wstrzyknie nam należytą dawkę botoksu (zależną od głębokości i ilości zmarszczek a także kondycji cery). Efekt utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy, lecz po kolejnych kuracjach, wyniki mogą utrzymywać się o wiele dłużej. Cena to mniej więcej 550 zł. Walka ze zmarszczkami jest też możliwa za pomocą nowoczesnych wypełniaczy. Pewnym z nich jest kwas hialuronowy, nie bez kozery zwany wodotryskiem młodości.
ubranie

Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com
Jest on naturalnym komponentem występującym w tkankach ciała, odpowiadającym za nawilżanie cery.

Kliknij ten link oraz zobacz więcej bardziej precyzyjnych wiadomości dotyczących podnoszonego tutaj tekstu. Na pewno jest on bardzo emocjonujący.

Niestety wraz z wiekiem liczba kwasu hialuronowego w systemie drastycznie maleje, a skóra traci sprężystość po czym wiotczeje. Iniekcja do naszego ciała napełniacza, którego cząsteczka jest w 99 proc.

identyczna z naturalnym kwasem hialuronowym redukuje zmarszczki oraz rewitalizuje skórę. Koszt zabiegu to w przybliżeniu 1000 zł. Często przeprowadzanym zabiegiem jest też lipoliza iniekcyjna Wrocław.