Który sposób likwidowania owłosienia będzie optymalny?

Epilacja jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych. Niektórzy golą się codziennie, inni korzystają z zabiegów raz w miesiącu. Bez względu na to, którą strategię depilacji wybierzesz, musi być ona dopasowana do rodzaju skóry.
Przeczytaj, jakie są modne sposoby depilacji.

ćwiczenia

Autor: Deante Sp. J.
Źródło: Deante Sp. J.
Owocowe kosmetyki Barwa

Autor: Barwa
Źródło: Barwa
Depilacja nie jest odkryciem naszych czasów. Kobiety czyniły to już w starożytności. W dzisiejszych czasach mamy sposoby nowoczesne, a pomimo to bywa, iż rezultat końcowy rozczarowuje – skóra boli, wyskakują na niej krostki. Możemy zapobiec takim niemiłym reakcjom. Przede wszystkim dopasuj metodę do części ciała. Na dużej powierzchni nóg i ramion najlepiej sprawdzi się wosk na ciepło czy na zimno, pianki a także depilator elektryczny. Do buzi używaj specjalne preparaty do skóry delikatnej czy wosku na zimno (takiego, który jest alokowany tylko do buzi). Pod pachy oraz w strefie bikini najbardziej odpowiedni jest krem, jednakże jeżeli cię podrażnia, masz po nim bolesne zaczerwienienia, zastosuj golarkę. Pamiętaj, epilacji nie wolno wykonywać wprost po opalaniu ani opalać się zaraz po niej – skóra jest wówczas w wyższym stopniu wrażliwa. W związku z tym po zabiegu odczekaj z opalaniem przynajmniej dobę.

Jeżeli opisywany materiał Cię zaintrygował, to śmiało kliknij ten odnośnik, ponieważ on też Cię zainteresuje – to niezwykle użyteczna oferta (https://www.e-herbata.pl/herbaty-czarne-c-15.html)!

Laserowa depilacja wrocław jest formą depilacji stałej. Znaczy to, iż po skończeniu całej serii zabiegów włosy już nie wyrosną.

Światło lasera jest pochłaniane poprzez barwnik skóry oraz włosów – melaninę, jaka zamienia je w ciepło po czym uszkadza na dobre cebulkę włosa. Zabieg jednak musimy powtórzyć trzy, cztery, wręcz siedem razy.
Kolejnym zabiegiem często wykonywanym w gabinetach medycyny estetycznej jest zamykanie naczynek Wrocław.