modina.pl

najmodniejsze trendy w tym sezonie

moda, pokaz mody

Najnowsze trendy w modzie, czyli co pokazywane jest na wybiegach

Prawie co sezon kilka trendów w modzie zostaje tak popularne, że rozpływa się nad nimi cały świat. Czasem dzieje się tak , iż dany trend zostanie wśród nas na dłużej, jak przykładowo wracające co roku na wiosnę pastele, czy też ornamenty kwiatowe. Jednak najczęściej jest tak, że rozchwytywana w danym sezonie tendencja, po kilku miesiącach zostaje całkowicie zapomniana, zastępowana przez inną, nowszą. Ciekawe jak skończą te, które uwielbiamy dziś?
modni mężczyźni

Jakie są inspiracje w modzie na wiosnę i lato?

O modzie męskiej do pewnego czasu mówiło się i słyszało dużo rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ten proces ulega odwróceniu. Coraz większą uwagę zwraca się na to, co pokazywane jest na wybiegach mody dla mężczyzn. W kwestii wybiegów jednak, produkty które są tam pokazywane dla mężczyzn i kobiet są zwykle dość nietypowe i często nie nadają się do wykorzystywania w życiu codziennym.
ludzie biznesu w oficjalnym ubiorze

Buty damskie nessi szczycą się wielkim zainteresowaniem

Czy posiadamy ulubione marki?. Niektórzy ludzie idą do sklepu oraz kupują to co im się spodoba, nie przywiązując zbytnio uwagi na to, przez kogo zostało to stworzone. Mimo wszystko są takie osoby, które trzymają się jedynie jednego producenta, jednej marki, bo powiedzą, że mają szansę liczyć tam na odpowiednią jakość w korzystnej kwocie. A my do jakiej grupy się wliczamy?
moda

Na czym będzie polegał odpowiedni styl ubierania się, jak może w tym pomóc zawodowy stylista.

Wiele osób, zwłaszcza pań, pragnie pięknie wyglądać. Przeważnie same będą dbać o swoją prezencję, same będą wybierać odzież i dodatkowe akcesoria. Lecz efekty takich wysiłków mogą być rozmaite. Niektóre stylizacje są oryginalne i ciekawe, przyciągając wzrok wielu przechodniów i znajomych, a w niektórych lepiej się nie pokazywać publicznie.