modina.pl

najmodniejsze trendy w tym sezonie

modni mężczyźni

Jakie są inspiracje w modzie na wiosnę i lato?

O modzie męskiej do jakiegoś momentu słychać było dużo rzadziej niż o damskiej. Obecnie ten proces ulega odwróceniu. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co pokazywane jest na wybiegach mody dla mężczyzn. W kwestii wybiegów jednak, produkty które są tam prezentowane dla mężczyzn i kobiet są zazwyczaj dość oryginalne i niejednokrotnie nie byłyby dobre do używania na co dzień.
Wesele w stylu vintage

Chcesz wybrać olśniewającą sukienkę na ślub?

Właśnie mija czas Komunii Świętych, a przed nami sezon ślubny. Wiosna i lato to piękne pory roku, pełne zieleni, kwiatów i słoneczka. Nic nadzwyczajnego, że to właśnie w tych miesiącach zazwyczaj robimy śluby. Mamy również nadzieję na udaną aurę. Bardzo często bowiem robi się wesela w ogrodach. Ten amerykański trend przyjął się u nas bardzo dobrze.
moda, pokaz mody

Najnowsze trendy w modzie, czyli co pokazywane jest na wybiegach

Praktycznie co sezon kilka tendencji w modzie zostaje tak znane, że zachwyca się nad nimi każdy kto lubi modę. Od czasu do czasu dzieje się tak , iż dany trend zostanie wśród nas na dłużej, jak na przykład powracające co roku w okresie wiosennym pastele, czy ornamenty florystyczne. Jednak najczęściej jest tak, iż rozchwytywana w danym czasie tendencja, po kilku miesiącach zostaje całkowicie zapomniana, zastępowana przez kolejną, nowszą. Ciekawe w jaki sposób skończą te, które kochamy dziś?