modina.pl

najmodniejsze trendy w tym sezonie

modni mężczyźni

Jakie są inspiracje w modzie na wiosnę i lato?

O modzie męskiej do pewnego czasu mówiło się i słyszało dużo rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ten proces ulega odwróceniu. Coraz większą uwagę zwraca się na to, co pokazywane jest na wybiegach mody dla mężczyzn. W kwestii wybiegów jednak, produkty które są tam pokazywane dla mężczyzn i kobiet są zwykle dość nietypowe i często nie nadają się do wykorzystywania w życiu codziennym.
ludzie biznesu w oficjalnym ubiorze

Buty damskie nessi szczycą się wielkim zainteresowaniem

Czy posiadamy ulubione marki?. Niektórzy ludzie idą do sklepu oraz kupują to co im się spodoba, nie przywiązując zbytnio uwagi na to, przez kogo zostało to stworzone. Mimo wszystko są takie osoby, które trzymają się jedynie jednego producenta, jednej marki, bo powiedzą, że mają szansę liczyć tam na odpowiednią jakość w korzystnej kwocie. A my do jakiej grupy się wliczamy?
moda

Na czym będzie polegał odpowiedni styl ubierania się, jak może w tym pomóc zawodowy stylista.

Wiele osób, zwłaszcza pań, pragnie pięknie wyglądać. Przeważnie same będą dbać o swoją prezencję, same będą wybierać odzież i dodatkowe akcesoria. Lecz efekty takich wysiłków mogą być rozmaite. Niektóre stylizacje są oryginalne i ciekawe, przyciągając wzrok wielu przechodniów i znajomych, a w niektórych lepiej się nie pokazywać publicznie.
Ubrania kobiece

Moda, trendy, nowości, ubrania, akcesoria obuwie

Moda to sprawa względna. Czasami to, co pokazują projektanci na wybiegu nie nadaje się do ubrania na ulicę. Każda z nas powinna przebrać z mody to, co jej odpowiada i napawać się owym na co dzień. Poprawniej jest kupować mniej rzeczy, a takich jakie ci się podobają i wydać na jedną rzecz kilka złotych więcej niż kupować mnóstwo rzeczy których przenigdy nie włożysz.