modina.pl

najmodniejsze trendy w tym sezonie

ludzie biznesu w oficjalnym ubiorze

Buty damskie nessi szczycą się wielkim zainteresowaniem

Czy posiadamy własnych ulubionych producentów?. Niektórzy ludzie idą do marketu oraz nabywają to co im się podoba, nie zwracając zbytnio uwagi na to, przez kogo jest to wyprodukowane. Jednakże istnieją takie jednostki, które trzymają się tylko jednego producenta, jednej marki, ponieważ zaznaczą, że mają szansę liczyć tam na odpowiednią jakość w przystępnej kwocie. A my do jakiej grupy się wliczamy?
moda, pokaz mody

Najnowsze trendy w modzie, czyli co pokazywane jest na wybiegach

Prawie co roku kilka trendów w modzie staje się tak popularne, że zachwyca się nad nimi cały świat. Czasem dzieje się tak , że dany trend zostanie wśród nas na dłużej, jak dla przykładu powracające co roku w okresie wiosennym pastele, czy ornamenty kwiatowe. Jednakże najczęściej jest tak, że rozchwytywana w danym czasie tendencja, po kilku miesiącach zostaje całkowicie zapomniana, zastępowana przez inną, nowszą. Ciekawe w jaki sposób skończą te, które kochamy dziś?
modni mężczyźni

Jakie są inspiracje w modzie na wiosnę i lato?

O modzie męskiej do jakiegoś momentu słychać było o wiele rzadziej niż o tej dla kobiet. Aktualnie ten proces ulega odwróceniu. Coraz większą uwagę zwraca się na to, co prezentowane jest na wybiegach mody dla mężczyzn. W kwestii wybiegów jednak, przedmioty które są tam pokazywane dla mężczyzn i kobiet są zwykle dość oryginalne i nierzadko nie byłyby dobre do noszenia w życiu codziennym.
Wesele w stylu vintage

Chcesz wybrać olśniewającą sukienkę na ślub?

Właśnie mija czas Komunii Świętych, a przed nami sezon ślubny. Wiosna i lato to piękne pory roku, pełne zieleni, kwiatów i słoneczka. Nic nadzwyczajnego, że to właśnie w tych miesiącach zazwyczaj robimy śluby. Mamy również nadzieję na udaną aurę. Bardzo często bowiem robi się wesela w ogrodach. Ten amerykański trend przyjął się u nas bardzo dobrze.