Modne inspiracje na jesień

na_jesien

Trendy jesień 2013 to po pierwsze duże pole do działania dla osób flirtujących z modą. Znajdziemy wśród nich ponownie powrót do modnych kiedyś dodatków. buty na koturnie w wydaniu współczesnym, oraz plastikowe dodatki, będą smaczkami sezonu. Nie braknie także pośród materiałów motywów zwierzęcych, które pięknie będą się komponować z gładką fakturą pozostałej części stylizacji.Jeżeli chodzi o kolory, to moda jesień 2013 zachęci nas ponownie do tworzenia kontrastowych zestawów. Wśród nich będzie panować czarny i amarant w wydaniu glamour. Obowiązkowe w poprzednich latach fiolet i granat, też będą nadal modne.

kardigna - trendy jesienneWspominając dla odmiany o fakturach, zapomnijmy o kwiatach na rzecz materiałów jednobarwnych. Pośród deseni dopuszczalnych w tym sezonie, oprócz panterki, także pojawią się motywy geometryczne. W dużo grzeczniejszej niż na pokazach wersji, będą trafiać do popularnych sklepów zarówno na ubiorach eleganckich, jak też mało zobowiązujących. Po raz kolejny znajdzie się wśród nich także pepitka.W sprawie modnego obuwia, buty na koturnie będą zdecydowanie górować, koniecznie jednak w wersji szykownej. Dalej pozostaną z nami zaczerpnięte z wiosny błyszczące metalem, oraz lakierowane akcenty. Ponadto powrócą buty sznurowane – za którymi mogłyśmy tęsknić przez ostatnie kilka sezonów.

Trendy na jesień to też obowiązkowe dodatki perfekcyjnie dobierane do ubioru. Warto wybrać kontrast, ponieważ muszą być zauważalne. Wielkie bransoletki zrobione z plastiku, szaliki w panterkę, złote, długie kolie – dowolność w tej kwestii jest ogromna, ale każdy stylista podkreśli, że w zgodnym z trendami zestawieniu bez nich ani rusz. Wśród torebek sugerowanych na sezon jesienny tego roku, opcjonalne będą małe torebki na łańcuszku i wielkie worki, chętnie w olśniewającym, lakierowanym wydaniu.

Moda jesień 2013 jest ubóstwieniem kobiecości. Koniecznie będziemy podkreślać figurę i w niepamięć odejdą ogromne kroje kurtek, marynarek i swetrów. Najbardziej pożądany look tego sezonu, będzie posiadał w sobie coś drapieżnego. Czarne wąskie spodnie z imitacji skóry będą praktycznie niezbędne, a w zestawieniu z miękkim, przylegającym do ciała kardiganem, stworzą stylizację dobrą przy każdej okazji.