Co w modowej trawie piszczy – czyli trendy na najbliższy rok

okulary

Nadchodzący się sezon to czas modowych zawirowań. Warto jednak popatrzeć wśród już posiadanych ubrań, ponieważ moda oprócz tego, że zmienną jest, czerpie także z tego, co lubiane i sprawdzone. Tak będzie najpewniej i tym razem. Łaskami wciąż będą cieszyć się roślinne motywy, występujące często na tunikach. Poza nimi można zacząć wypatrywać na sklepowych pułkach wszystkiego, co ma na sobie geometryczne wzory. Uzupełnieniem posiadających aplikacje szmatek, są wypełnione skórą dodatki. To zajawka przewijającego się po ulicach Polski stylu militarnego: utrzymane w zielonych barwach ubrania to odskocznia od wyjątkowo kobiecych spódniczek. Do tego możemy dołożyć motocyklowe kurtki, trampki na obcasach i już mamy styl wyjęty z teledysków Madonny. A jest, na czym zawiesić oko.


modna_dziewczynaDla kobiet lubiących podkreślać swój seksapile polecamy intensywne akcenty. Żywe kolory idealnie nadadzą się przy każdej porze roku. Z tym zestawić powłóczyste materiały, i już mamy pewną siebie kobietę.
Jeśli wspominamy ciepłe pory roku, nie zapominajmy o chroniących i ładnie wyglądających jednocześnie ciemnych okularach. Bez względu na wielkość nie tylko ochronią nasze oczy przed niezdrowym działaniem UV, ale przede wszystkim będą stanowiły cudowne uzupełnienie naszego wyglądu i dodadzą naszej twarzy trochę zagadkowości.
Wśród modowych wiadomości nie może zabraknąć miejsca na trendy ślubne. Klasyka ślubna dyktuje warunki. Która kobieta nie marzy o pójściu do ołtarza mając na głowie jedwabisty welon lub też doczepiony do sukni metrowy tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają okazję spełnić swój sen w rzeczywistości, bowiem takie właśnie perełki przygotowują dla nas firmy odzieżowe. Do tego rzecz jasna bucik na wysokim obcasie i mamy już odstawioną pannę młodą.
Trendy w modzie zapowiadają się interesująco. Z pewnością wśród tylu rozmaitości nie jedna z nas wyszuka dla siebie coś fascynującego, w czym czuje się rewelacyjnie.