Najnowsze trendy w modzie, czyli co pokazywane jest na wybiegach

moda, pokaz mody
Prawie co roku parę tendencji w modzie zostaje tak znane, że rozpływa się nad nimi każdy kto lubi modę. Czasami dzieje się tak , iż dany trend zostanie z nami na dłużej, jak dla przykładu powracające co roku w okresie wiosennym pastele, czy też motywy kwiatowe. Jednakże najczęściej jest tak, że rozchwytywana w danym czasie tendencja, po paru miesiącach odchodzi w niepamięć, zastępowana przez inną, nowszą. Ciekawe w jaki sposób potoczą się losy te, które uwielbiamy dziś?

buty
Autor: S’Portofino
Źródło: S’Portofino
Działem przemysłu modowego, który obecnie najszybciej się rozwija jest bezsprzecznie obuwie. Co ciekawe w dzisiejszych czasach stawiamy na całkowitą wygodę albo pełną elegancję, nie uznając półśrodków. Rządzą więc białe tenisówki damskie wraz z kruczoczarnymi sandałkami na wysokiej szpilce. Co więcej bardzo modne stało się kombinowanie absolutnie odmiennych stylów, więc nie ma nic dziwnego w wyborze: białe tenisówki damskie na wesele, czy inne eleganckie wyjście. Jeśli mowa o kolorystyce to najczęstszym wyborem są właśnie śnieżnobiałe (poznaj przykłady), pudrowo-różowe albo miętowe trampki. W następnej dziedzinie rządzi natomiast klasyka i stonowana kolorystyka.Można się spodziewać mnóstwa bieli, beżu i szarości, lecz przede wszystkim odnajdziemy tu wszechwładną czerń.

Gdy przejdziesz do sedna kwestii, to wiedz, że masz możliwość zdobyć pozostałe informacje na przedstawiany temat – przeczytaj w witrynie wszystko, co okazuje się przydatne w tym miejscu.

Jednak coraz częściej widocznym połączeniem kombinacją są drogie szpilki i podziurawione dżinsy, nadające całemu wizerunkowi odrobinę pazura. Jak wiemy przemysł modowy to nie tylko buty, a też sukienki, spódnice, bluzki, dodatki, akcesoria i wiele, wiele innych.

kobieta, moda, buty
Autor: Cristian Dina
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnim zachwytem są przypominające mały kocyk narzutki i palta, dodające nam szyku i elegancji nawet jeśli, szykując się o poranku w panice, założyliśmy byle co. Miętowe trampki do wyjściowej sukni, porwane spodnie i szpilki i mnóstwo innych połączeń, które wielu wydają się bardzo kontrowersyjne, a niektórym na pewno, nieodpowiednie oznaczają, że dzisiaj chodzi nam przede wszystkim o zabawę modą (odsyłam do tej strony). Pomysłowość jest bowiem najbardziej sławiona, a niszczenie zasad, jak najbardziej normalne. Oczywiście nie wiadomo, że takie, niekonwencjonalne trendy pozostaną z nami na długo, czy po paru miesiącach odejdą w zapomnienie. Jednakże tendencje do próbowania nowych rzeczy i łamania norm obyczajowych, widoczne są też w paru innych obszarach działalności człowieka, więc może faktem jest, że w modzie nie ma już zasad i liczy się jedynie pomysłowość.