Niebawem urodziny twojego syna? Sprawdź, co możesz mu podarować

dart
Kiedy dzieci są małe, cieszą się z każdego upominku. Choćby to była Kinder niespodzianka, to natychmiast spostrzeżesz na ich twarzyczkach wielki uśmiech i bez wątpienia dostaniesz słodziutkiego całusa. Nastoletni syn jest już większym wyzwaniem. Musisz chociaż trochę znać jego pasje, aby orientować się czy bardziej cieszyłby się z gry na konsolę, czy może jednak z urządzeń do ćwiczeń. Poniższe propozycje pozwolą ci zapoznać się z przykładowymi pomysłami na urodzinową niespodziankę.

dart
Autor: Robbie Dale
Źródło: http://www.flickr.com

Takim pomysłem to bez wątpienia tarcza do gry w lotki. Który chłopak bowiem nie lubi porzucać sobie lotkami oraz poćwiczyć swą celność? Pamiętaj wyłącznie, by wziąć dodatkowe lotki do darta (czytaj), gdyż częstokrotnie przytrafia się, iż pękają oraz nie są zdolne do dalszej gry. Poza dartem można także pomyśleć nad przeróżnego typu planszówkami. Chłopcy w szczególności przepadają za grami strategicznymi, toteż starczy pójść do jednego ze sklepów z grami bądź zamówić popularną i lubianą grę przez Internet, a twój syn z pewnością będzie zachwycony.

Jeśli zaś ćwiczy i buduje własną masę mięśniową, można kupić mu ławkę do ćwiczeń. W jego pokoju nie ma za dużo miejsca? Mieszkając w domu bez wątpienia będzie można rozwiązać ten kłopot stawiając sprzęty w piwnicy lub w innym pokoju, lecz w mieszkaniu może być już z tym jakiś problem. Dlatego w takim przypadku o wiele lepiej jest zainwestować w karnet na siłownię, w jakiej znajdują się sprzęty naprawdę docenianych producentów.

Jednym z nich jest Kettler – ćwiczenie na jego sprzętach bezapelacyjnie szybko zapewni pożądane rezultaty. Chłopcy przepadają także za różnego typu ekstremalnymi wyczynami. Może kup mu bilet na skok bungee? Lot paralotnią? To będzie wyjątkowe przeżycie, dobrze jest nabyć dwa bilety, by ojciec z synem mogli wspólnie zażyć takich fantastycznych wrażeń. Teraz już wiesz, jakie prezenty mogą zwłaszcza podobać się twojemu synowi.

Zainteresowały Cię notki opisane w tym tekście? Jeśli tak, to czytaj także tłumik do skutera 2t analogiczne wiadomości, tyczące się tego działu. Przejdź do kolejnej witryny.

tablica do darta
Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze jest wykorzystać jeden z opisanych pomysłów, aby zrobić naprawdę wielką radość swemu dziecku, które przecież powinno dostawać to, co najlepsze. Przemyślane prezenty za każdym razem dają najwięcej satysfakcji osobie, która je kupuje, szczególnie, gdy dostrzega uśmiech na twarzy obdarowywanego.