Niejedna kobieta jest świadoma tego, że ładnie pomalowane paznokcie dodają jej wdzięku oraz są szykowne

Żadna dama nie pozwoliłaby sobie przenigdy na to, żeby pojawić się publicznie z niezadbanymi paznokciami.
Ciężko wyobrazić sobie, by dbająca o wygląd przedstawicielka płci pięknej wyszła z domu bez make-upu.

polanica zdrój

Autor: Waldemar Jan
Źródło: http://www.flickr.com
Olejek arganowy

Autor: Golden Rose
To samo tyczy się paznokci.

Zafascynował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to sprawdź bez ociągania, co jest w najświeższej ofercie (www.novagroup.pl/) – on też na pewno okaże się warty uwagi!

Nie powinny być one zaniedbane czy nie daj Boże poobgryzane! Tego z pewnością nie przeżyłaby żadna dama. Jeszcze 20 lat temu lakiery do paznokci były kiepskiej jakości. Trzeba było malować każdą płytkę przynajmniej dwukrotnie, aby nie było widać zacieków po nałożeniu lakieru. A i tak wystarczyło delikatnie uderzyć w coś dłonią albo zmywać naczynia, aby kolor odprysnął. Było to bardzo denerwujące. Dzisiaj na szczęście kobiety nie mają takiego problemu, gdyż na rynku są fantastyczne hybrydy. Manicure tego typu jest dziś chyba najmodniejsze. Nakłada się je szybko i utrzyma się przez długi czas. Z tego powodu doceniły go miliony kobiet na naszej planecie. Warstwa lakieru jest cienka, zatem nie mamy poczucia, że ni stąd, ni zowąd nasze płytki paznokci wyglądają jak zaokrąglone szpony. Paznokcie zyskują piękny błysk i kolor trzyma się nawet do 3 tygodni, co niemożliwe byłoby do uzyskania przy normalnym manicure. Na zrobienie paznokci w ten sposób lepiej umówić się do manicurzystki. Posiadają one w salonie przydatny sprzęt.

Posiadają również duże doświadczenie i sporą paletę odcieni do wyboru. Oprócz tego są w stanie na paznokcie nakleić wybrane przez nas wzorki lub kryształki, jeżeli na przykład ma być to manicure na ślub albo bal sylwestrowy.