Propozycje filmów na weekend

Współcześnie jesteśmy zasypywani wielką ilością różnorodnych filmów. Praktycznie co tydzień kilka filmów ma swoją premierę. Tak bogaty wybór sprawia, iż każdy może oglądać coś, co faktycznie lubi.

ubranko

Źródło: pixabay.com
wichry namiętności

Autor: leonardo samrani
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli idziemy do kina, naprawdę możemy zawrotu głowy – oferta filmów jest niezwykle szeroka.

Będziemy wdzięczni za każde komentarze ze strony (http://www.skalnik.pl/sprzet-turystyczny/akcesoria-turystyczne/akcesoria-turystyczne-impregnacja-i-czyszczenie-sprzetu). Są one dla nas kluczowe, ponieważ uświadamiają nam, czy nasze posty trafiają do Was oraz jak są rozumiane.

Grane są filmy dla dzieci, filmy animowane, filmy szpiegowskie, kryminalne, melodramaty, historyczne, wzruszające, słowem – wszystko. Dawniej było trochę inaczej – oferta była węższa, a do zbiorowej świadomości przedostawały się jedynie filmy, jakie zdobyły prawdziwe uznanie, jak przykładowo Żywot Briana. Dziś o wszystkim decydują pieniądze. Jeśli producent chce, by film ulokował się na szczycie o największej oglądalności, wykupuje wiele reklam. W taki sposób kiepskie filmy są chętnie oglądane. Żywot Briana nie miał takiej reklamy, a mimo to mnóstwo osób go obejrzało. Czasami filmy są tak lubiane, iż po jakimś czasie powstają ich nowsze wersje. Tak powstał film Sekretne okno. Pierwowzór przez wiele lat był wzorcem doskonałego thrillera. Całe rodziny oglądały go z przejęciem. Johnny Depp jako odświeżony bohater może nie sprawdza się w pełni, lecz ta produkcja i tak zasługuje na uwagę. Sekretne okno sprawdza się w trakcie każdej nocy filmowej- sekretne okno dostępne na stronie.

Czasami, tak samo jak w przypadku sztucznego rozreklamowania filmu, gdy staje się popularny nie z uwagi na swoje zalety lecz poprzez pieniądze, film zyskuje popularność niejako wbrew oglądającym. Tak było z budzącym wielkie kontrowersje filmem Mela Gibsona. Film Pasja strasznie zantagonizował widzów. Większość nich twierdziła, że jeśliby wiedzieli, w jakim stylu utrzymany będzie firm, w życiu by go nie oglądali. Ten film cieszył się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed premierą. Reżyser mówił, że to nie będzie następny przesłodzony film o Chrystusie, lecz nikt nie chciał go słuchać. Pasja – film – przeszedł najśmielsze oczekiwania: widzowie mdleli podczas projekcji, wychodzili z sal kinowych, wyzywali reżysera. Podobne doświadczenia spotykały twórców kontrowersyjnego filmu ze śmietanką hollywoodzkich gwiazd. Wichry namiętności to ekranizacja, jaka opowiada o zakazanej miłości.

Przedstawiany artykuł jest niesamowicie pasjonujący, ale bez ociągania przeczytaj także ten opublikowany tutaj (https://www.avocado-store.pl/seram-blacknude-okulary-tworzywo-damskie-id-167) w innym serwisie wpis – on również jest warty uwagi.

To melodramat, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Warto go zobaczyć. To wspaniałe kino, jednak Wichry namiętności to film wymagający, który skłania do refleksji- sprawdź na stronie.