Roślinność dopomoże tobie zadbać o fryzurę

maszynka
Ach te włosy, bez końca śnimy, żeby były całkowicie takie jak w twojej wyobraźni, a w rzeczywistości przecież bywa inaczej. Posiadamy fryzury sztywne, a chciałybyśmy kręcone lub na odwrót, która z was nie miała tych dylematów.

kosmetyki do włosów
Autor: Alterna
maszynka
Autor: Igor Putina
Źródło: http://www.flickr.com
Nie trać jednak czupryny i zacznij pielęgnować dokładnie o twój styl włosów, a zobaczysz, że się w nich zakochasz.
klienci
Autor: PR-ZONE
Źródło: PR-ZONE
Doskonałym i sławnym od wieków lekarstwem na ładne włosy jest olejowanie. Jednak zauważ, że kosmetyki do włosów zakręconyk, mają inne właściwości niż takie do czupryn prostych. Zatem wyszukuj oleje z głową.
Włosy kręcone charakteryzuje duża porowatość, są suche i zazwyczaj puszą się. Dlatego do ich pielęgnacji najlepiej sprawdzą się tłuszcze jednonienasycone, między innymi: olej z awokado, ze słodkich migdałów, olej z konopii, olej wiesiołkowy lub z czarnuszki. Z kolei do włosów prostych lepiej zastosować tłuszcze nasycone i wielonasycone jak na przykład: olej z kokosa, olej jojoba, albo masło shea i kakaowe.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie interesujący to sprawdź serwis, w którym przeczytasz podobne informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Natomiast jeśli wasze czupryny przetłuszczają, to zwykle nieoceniony okazuje się olej z drzewa herbacianego, a także olej z lawendy.

olejki, to wspaniałe kosmetyki do włosów i gdy nauczymy się je dobrze stosować zapewnią nam rewelacyjną fryzurę bez względu na rodzaj włosów. Olej zwykle wcieramy przed spłukaniem głowy i pozostawiamy na włosach chociażby piętnaście minut.

Możesz także dolać parę kropel oleju do kremu lub odżywki. Wyposaż się w cierpliwość, bo na odnowę potrzeba czasu i zadbaj o twoje włosy już teraz.