Spierzchnięte usta, a dobór najwspanialszego kremiku pod oczy – a więc, jak zaopiekować się własną skórką w trakcie zimy

spierzchnięte usta
Posiadasz spierzchnięte, bolące usta? A może rozmyślasz nad tym, jaki dobrać idealny kremik pod oczy? Odczytaj nasz felieton, a poznasz kilka ciekawych podstawowych zagadnień, w jaki sposób pielęgnować te części naszej skórki twarzy.

Spierzchnięte usta, to pojedynczy z najbardziej częstych problemów, które nas dotykają w trakcie calutkiego roku, jednakże dla dużo osób najbardziej nieprzyjemna jest zima. Istnieje kilka prostych Domowych sposób, aby zapobiec pękaniu ust, a bywają to między innymi: oliwa zrobiona z oliwek, peeling, nawilżanie, wazelina. Należy także pamiętać, by w tym charakterystycznym okresie ograniczyć szczególnie (chociaż może się ta rzecz zdawać nie proste) – oblizywania usteczek, zagryzania wargi, czy też chronienia usteczek przed promieniami ultrafioletowymi. Mówi się jednakże, że najwspanialszym domowym sposobem jest nakładanie na podniszczone usteczka miodku – efekt jest widoczny niemal od razu!
spierzchnięte usta
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Zamieniając tematykę, w drugim punkcie felietonu zadamy pytanie: Jaki krem pod oczy dobrać dla własnej skórki? Należy pamiętać, iż nie wolno nam wybierać kremików, sugerujących nam osobisty lata, typu na przykład: „40+”. Wszystkie rodzaj skóry jest innego typu, z tego powodu to od tej rzeczy zależy, jaki krem powinniśmy używać. Na pewno posiadają Państwo przyjaciół, którzy są w stanie wyglądać na bardziej młodych aniżeli są, albo tacy, którzy wyglądają o wiele starzejbardziej staro aniżeli ich właściwy wiek.

W ten konkretny metodę, należy dobierać kosmetyki. Nie mając w posiadaniu zmarszczek, przecież nie będziemy używać kremów na zmarszczki, wyłącznie dlatego, że nasz lata sugeruje, iż musimy je używać, prawda?