Stały make-up brwi jako udoskonalenie ich kształtu

Nie wszystkie mamy perfekcyjne kontury buzi. Dużo z nas potrzebuje trochę czasu, żeby rano zrobić makijaż odpowiadający naszemu ideałowi. Współczesne możności dają kobietom dużo możliwości na to, aby buzia wyglądała odpowiednio i nie musiały poświęcać mnóstwa czasu na make-up.

MakijażMakijaż permanentny (szczegóły tutaj) permanentny brwi to wersja tatuażu, jednakże w czasie tego zabiegu wdraża się pigment do płytszych warstw skóry. Utrzymuje się on od dwóch do pięciu lat, a nie przez całe życie. Jednakże z reguły wymaga korekt już po dwóch, trzech latach. Im jaśniejszy pigment tym szybciej się zmywa. Sporo trwalsze są ciemniejsze pigmenty. Oczy są niezwykle wrażliwe, a w czasie zabiegu nakłuwa się je igłą wielokrotnie. Nie jest to miłe, toteż przedtem używa się znieczulenie miejscowe.
makijaż permanentny brwi

Autor: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o

Na stały makijaż brwi można zdecydować się, gdy chcemy poprawić ich zarys, bądź gęstość. Tu stosuje się procedurę piórkową, jaka zapewnia naturalne efekty. Makijaż (http://www.maleckamakeup.pl/) trwały cenią sportsmenki, kobiety, które dużo podróżują, alergiczki, lecz także panie dotknięte chorobami nowotworowymi.
Zaraz po zabiegu można się spodziewać opuchlizny i koloru bardziej intensywnego aniżeli planowałyśmy. Opuchnięcie mija dość szybko, a pigment złuszcza się przez około tydzień. Make-up staje się o wiele jaśniejszy. Po około trzech tygodniach, gdy skóra już zregeneruje się, pożądane jest dopełnienie – .

Trwa ono już o wiele krócej, wypełnia się jedynie te punkty, gdzie pigmentu jest zbyt mało. Po zabiegu przez parę dni unikamy opalania, basenu, sauny. Odpowiednio dobrany i wykonany makijaż stały wygląda nadzwyczaj naturalnie.