Stały make-up brwi jako udoskonalenie ich kształtu

makijaż permanentny brwi
Nie wszystkie mamy perfekcyjne kontury buzi. Dużo z nas potrzebuje trochę czasu, żeby rano zrobić makijaż odpowiadający naszemu ideałowi. Współczesne możności dają kobietom dużo możliwości na to, aby buzia wyglądała odpowiednio i nie musiały poświęcać mnóstwa czasu na make-up.

Makijaż permanentny (szczegóły tutaj) permanentny brwi to wersja tatuażu, jednakże w czasie tego zabiegu wdraża się pigment do płytszych warstw skóry. Utrzymuje się on od dwóch do pięciu lat, a nie przez całe życie. Jednakże z reguły wymaga korekt już po dwóch, trzech latach. Im jaśniejszy pigment tym szybciej się zmywa. Sporo trwalsze są ciemniejsze pigmenty. Oczy są niezwykle wrażliwe, a w czasie zabiegu nakłuwa się je igłą wielokrotnie. Nie jest to miłe, toteż przedtem używa się znieczulenie miejscowe.

makijaż permanentny brwi
Autor: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o
Na stały makijaż –www.adensalon.com/makijaz-permanentny brwi można zdecydować się, gdy chcemy poprawić ich zarys, bądź gęstość. Tu stosuje się procedurę piórkową, jaka zapewnia naturalne efekty. Makijaż trwały cenią sportsmenki, kobiety, które dużo podróżują, alergiczki, lecz także panie dotknięte chorobami nowotworowymi.
Zaraz po zabiegu można się spodziewać opuchlizny i koloru bardziej intensywnego aniżeli planowałyśmy. Opuchnięcie mija dość szybko, a pigment złuszcza się przez około tydzień. Make-up staje się o wiele jaśniejszy. Po około trzech tygodniach, gdy skóra już zregeneruje się, pożądane jest dopełnienie – http://weronikapioro.com.pl.

Trwa ono już o wiele krócej, wypełnia się jedynie te punkty, gdzie pigmentu jest zbyt mało. Po zabiegu przez parę dni unikamy opalania, basenu, sauny. Odpowiednio dobrany i wykonany makijaż stały wygląda nadzwyczaj naturalnie.