modina.pl

najmodniejsze trendy w tym sezonie

moda

Co każda z kobiet powinna mieć w swojej szafie? Jakiego rodzaju ciuchy na pewno powinny się tam znaleźć?

Moda damska to temat na różne historie. Jak kwestia mody bowiem, to natychmiastowo jest utożsamiana z wielką szafą młodej dziewczyny, ale także dojrzałej kobiety. Przychodzi jednakże taki moment, że należy zajrzeć do szafy, by się przekonać, czy wszystkie ubrania są faktycznie niezbędne? A jak tak, to jakie w sumie zawsze powinny znaleźć się w szafie? Przede wszystkim biała bluzka, gdyż pasuje do wszystkiego i przydaje się w każdej okoliczności. Można w niej wybrać się do miasta, na plotki z koleżankami czy rodzinną uroczystość.
na randce

Męski kolczyk jako aktualnie najpopularniejsza ozdoba dla mężczyzny

Dużo panów na świecie narzeka, że dużo więcej artykułów związanych z modą jest adresowana dla dam. temu też, projektanci ruszyli ku pomocy tej części ludzkości i postanowili wytworzyć biżuterię idealną dla panów. Możemy zauważyć, że na rynku pojawia się coraz więcej męskich kolekcji.
kolorowe balerinki

Co jest które muszą być w garderobie w tym sezonie? – ubrania z dzianiny!

Czy wiesz, co łączy pończochy, zwiewne bluzeczki, ale też swetry? Chociaż uszyte są z różnorakich materiałów, ich włókna tkane są w splocie dzianinowym. Najprościej rzecz ujmując, dzianina to maszynowe robótki na drutach. Dzianiny stosuje się na masową skalę w produkcji ubrań dzięki niewątpliwym zaletom: rozciągliwości, przewiewności, które wnoszą multum plusów do kobiecej konfekcji.