modina.pl

najmodniejsze trendy w tym sezonie

sklep

Męska moda codzienna

Coraz częściej zwraca się uwagę na nowe trendy a także tendencje zachodzące w modzie męskiej. Niewielu niemniej jednak nadąża za wszystkimi metamorfozami. Dale wielu jednakże dylematy w rodzaju „mucha czy krawat?” czy „T-shirt czy koszula?” są cały czas niezmienne. Polscy mężczyźni coraz większą baczność przywiązują do swego wyglądu. Do niepamięć odchodzą porozciągane dresy oraz nazbyt duże T-shirty. Dobrze jest przyjrzeć się nie wyłącznie trendom w męskiej modzie, ale także klasykom, które zawsze będą na topie. Prawda jest taka, że każdy mężczyzna może odnaleźć się w męskiej modzie. Moda nie polega na tym żeby przyjmować bezkrytycznie wszelkie trendy.
moda, pokaz mody

Najnowsze trendy w modzie, czyli co pokazywane jest na wybiegach

Praktycznie co sezon kilka tendencji w modzie zostaje tak znane, że zachwyca się nad nimi każdy kto lubi modę. Od czasu do czasu dzieje się tak , iż dany trend zostanie wśród nas na dłużej, jak na przykład powracające co roku w okresie wiosennym pastele, czy ornamenty florystyczne. Jednak najczęściej jest tak, iż rozchwytywana w danym czasie tendencja, po kilku miesiącach zostaje całkowicie zapomniana, zastępowana przez kolejną, nowszą. Ciekawe w jaki sposób skończą te, które kochamy dziś?
Marka Pepe Jeans

Jakie są plusy jeansów markowych

Świetna jakość, jaką tylko można na rynku wyszukać, zapewnia właśnie marka Pepe Jeans. Najlepszy poziom wykonania odzieży, o jaki wciąż dba brytyjska firma, zauważony został u nas już jakiś czas temu. Swe początki firma wzięła z Portobello, gdzie rozpoczęła swoją zakrojoną na szeroką skalę w odleglejszym czasie działalność. Od roku 1973 w dzielnicy Londynu Notting Hill stawała się szczególnie rozpoznawanym i cenionym przez klientelę brandem.