modina.pl

najmodniejsze trendy w tym sezonie

Marka Pepe Jeans

Jakie są plusy jeansów markowych

Doskonała jakość, jaką tylko można na rynku wyszukać, proponuje właśnie marka Pepe Jeans. Wysoki poziom wykonania odzieży, o który stale dba brytyjska firma, dostrzeżony został u nas już pewien czas temu. Swoje początki firma wzięła z Portobello, gdzie zainicjowała swoją zakrojoną na szeroką skalę w dalszym czasie działalność. Od roku 1973 w londyńskiej dzielnicy Notting Hill stawała się niezwykle rozpoznawanym i cenionym przez klientów oraz klientki brandem.
sklep

Męska moda codzienna

Coraz to częściej zwraca się uwagę na nowe trendy a także tendencje zachodzące w modzie męskiej. Niewielu jednakże nadąża za wszystkimi metamorfozami. Dale wielu jednak dylematy typu „muszka czy krawat?” bądź „T-shirt czy koszula?” są stale niezmienne. Polscy mężczyźni coraz większą wagę przywiązują do swojego wyglądu. Do niepamięć odchodzą wyciągnięte dresy oraz zbyt duże T-shirty. Dobrze jest przyjrzeć się nie tylko trendom w modzie męskiej, ale również klasykom, jakie zawsze będą na topie. Prawda jest taka, że każdy dżentelmen może odnaleźć się w męskiej modzie. Moda nie polega na tym by przyjmować bezkrytycznie każde trendy.
moda, pokaz mody

Najnowsze trendy w modzie, czyli co pokazywane jest na wybiegach

Praktycznie co sezon kilka tendencji w modzie zostaje tak znane, że zachwyca się nad nimi każdy kto lubi modę. Od czasu do czasu dzieje się tak , iż dany trend zostanie wśród nas na dłużej, jak na przykład powracające co roku w okresie wiosennym pastele, czy ornamenty florystyczne. Jednak najczęściej jest tak, iż rozchwytywana w danym czasie tendencja, po kilku miesiącach zostaje całkowicie zapomniana, zastępowana przez kolejną, nowszą. Ciekawe w jaki sposób skończą te, które kochamy dziś?