modina.pl

najmodniejsze trendy w tym sezonie

sklep

Męska moda codzienna

Coraz to częściej zwraca się uwagę na nowe trendy a także tendencje zachodzące w modzie męskiej. Niewielu jednakże nadąża za wszystkimi metamorfozami. Dale wielu jednak dylematy typu „muszka czy krawat?” bądź „T-shirt czy koszula?” są stale niezmienne. Polscy mężczyźni coraz większą wagę przywiązują do swojego wyglądu. Do niepamięć odchodzą wyciągnięte dresy oraz zbyt duże T-shirty. Dobrze jest przyjrzeć się nie tylko trendom w modzie męskiej, ale również klasykom, jakie zawsze będą na topie. Prawda jest taka, że każdy dżentelmen może odnaleźć się w męskiej modzie. Moda nie polega na tym by przyjmować bezkrytycznie każde trendy.
Marka Pepe Jeans

Jakie są plusy jeansów markowych

Znakomita jakość, jaką tylko można na rynku odnaleźć, gwarantuje właśnie firma Pepe Jeans. Doskonały poziom wykonania odzieży, o jaki ciągle troszczy się brytyjska firma, spostrzeżony został u nas już pewien czas temu. Swe początki firma wzięła z Portobello, gdzie zaczęła swoją zakrojoną na szeroką skalę w późniejszym czasie działalność. Od roku 1973 w dzielnicy Londynu Notting Hill stawała się niesamowicie rozpoznawanym i cenionym przez klientów oraz klientki brandem.
moda, pokaz mody

Najnowsze trendy w modzie, czyli co pokazywane jest na wybiegach

Praktycznie co sezon kilka tendencji w modzie zostaje tak znane, że zachwyca się nad nimi każdy kto lubi modę. Od czasu do czasu dzieje się tak , iż dany trend zostanie wśród nas na dłużej, jak na przykład powracające co roku w okresie wiosennym pastele, czy ornamenty florystyczne. Jednak najczęściej jest tak, iż rozchwytywana w danym czasie tendencja, po kilku miesiącach zostaje całkowicie zapomniana, zastępowana przez kolejną, nowszą. Ciekawe w jaki sposób skończą te, które kochamy dziś?