modina.pl

najmodniejsze trendy w tym sezonie

moda

Na czym będzie polegał odpowiedni styl ubierania się, jak może w tym pomóc zawodowy stylista.

Wiele osób, zwłaszcza pań, pragnie pięknie wyglądać. Przeważnie same będą dbać o swoją prezencję, same będą wybierać odzież i dodatkowe akcesoria. Lecz efekty takich wysiłków mogą być rozmaite. Niektóre stylizacje są oryginalne i ciekawe, przyciągając wzrok wielu przechodniów i znajomych, a w niektórych lepiej się nie pokazywać publicznie.
moda, pokaz mody

Najnowsze trendy w modzie, czyli co pokazywane jest na wybiegach

Prawie co roku kilka trendów w modzie staje się tak popularne, że zachwyca się nad nimi cały świat. Czasem dzieje się tak , że dany trend zostanie wśród nas na dłużej, jak dla przykładu powracające co roku w okresie wiosennym pastele, czy ornamenty kwiatowe. Jednakże najczęściej jest tak, że rozchwytywana w danym czasie tendencja, po kilku miesiącach zostaje całkowicie zapomniana, zastępowana przez inną, nowszą. Ciekawe w jaki sposób skończą te, które kochamy dziś?
Marka Pepe Jeans

Jakie są plusy jeansów markowych

Doskonała jakość, jaką tylko można na rynku wyszukać, proponuje właśnie marka Pepe Jeans. Wysoki poziom wykonania odzieży, o który stale dba brytyjska firma, dostrzeżony został u nas już pewien czas temu. Swoje początki firma wzięła z Portobello, gdzie zainicjowała swoją zakrojoną na szeroką skalę w dalszym czasie działalność. Od roku 1973 w londyńskiej dzielnicy Notting Hill stawała się niezwykle rozpoznawanym i cenionym przez klientów oraz klientki brandem.
sklep

Męska moda codzienna

Coraz to częściej zwraca się uwagę na nowe trendy a także tendencje zachodzące w modzie męskiej. Niewielu jednakże nadąża za wszystkimi metamorfozami. Dale wielu jednak dylematy typu „muszka czy krawat?” bądź „T-shirt czy koszula?” są stale niezmienne. Polscy mężczyźni coraz większą wagę przywiązują do swojego wyglądu. Do niepamięć odchodzą wyciągnięte dresy oraz zbyt duże T-shirty. Dobrze jest przyjrzeć się nie tylko trendom w modzie męskiej, ale również klasykom, jakie zawsze będą na topie. Prawda jest taka, że każdy dżentelmen może odnaleźć się w męskiej modzie. Moda nie polega na tym by przyjmować bezkrytycznie każde trendy.