W jaki sposób dbać o skórę twarzy?

Porą letnią pielęgnacja skóry staje się nad wyraz istotna. Porzucamy grube warstwy pudru, wystawiamy buzie do słoneczka.
Wcale nie musimy wydawać pieniążków na setki kosmetyków.

Rekomenduję naturalne sposoby. Miast wypatrywać z sklepach kosmetyków odpowiednich do naszej skóry (wymagających nakładów pieniężnych), rozejrzyjmy się co posiadamy w naszym domu – co można zastosować do pielęgnacji naszej cery. Tego rodzaju naturalne składniki często są lepsze od kosmetyków, które mogą wywoływać alergię. W lecie postawmy zatem na naturę. Zacznijmy od „wewnątrz”, czyli stary wypróbowany sposób na regenerację i eliminację zanieczyszczeń. Codziennie rano na czczo wypij szklankę wody z wciśniętym sokiem z połówki cytryny.

Ten proponowany wpis (https://uniquecos.pl/produkt/kosmetyki-z-morza-martwego/), który ma dane na omawiany wątek, jest nieprawdopodobnie ciekawy, lecz masz możliwość poznać odmienne wiadomości na ten temat, klikając tutaj.

Starczą trzy tygodnie aby zauważyć, że cera odzyskuje świeży, estetyczny wygląd. Miej na względzie, że witamina C w układzie jest niezwykle istotna.

estee lauder

Autor: ookikioo
Źródło: http://www.flickr.com
skóra zregeneruje się i odpocznie jeżeli do mycia potraktujesz ją – jogurtem albo mlekiem. Jogurtem możemy też przetrzeć skórę po umyciu. Dla przemycia (raz na 2 tygodnie) możesz zrobić peeling. Jednak nie taki z tubki. Przetestuj otręby owsiane. Po tych zabiegach skóra będzie świeższa i gładsza. Pamiętaj by zadbać także o pory. Zaś sok z ogórka Ci w tym pomoże zmniejszając je. Najsporzej witamin znajduje się zaraz pod skórką, dlatego skórkami warto obłożyć buzię i pozwolić cerze się relaksować przez około dwadzieścia min.

Plasterki ogórka odświeżą też cerę, zaś w dzień upalny nam zapewnią fizyczne wrażenie. Dla nawilżenia skóry nabądź Biotherm krem nawilżający na dzień. W ten sposób kompleksowo zatroszczysz się o swoją cerę, odmłodzisz ją oraz nawilżysz.