Bielizna – trendy w modzie na rok 2014

Ze względu na coraz ciekawsze zjawiska zachodzące w świecie mody coraz ciężej być na bieżąco, jeśli chodzi o wspaniałą bieliznę. W dwudziestym pierwszym wieku warto zawsze postarać się, by być na bieżąco z najmodniejszymi kreacjami, które zostały świetnie stworzone przez genialnych projektantów, a również wywierają dobre wrażenie nie tylko kiedy już są przedstawiane na wybiegu. Zdecydowanie perfekcyjnym przedsięwzięciem będzie przyjrzenie się popularnych i nadzwyczajnie cenionych przez sporą liczbę użytkowników u uznanych producentów.

kobieta w czarnej bieliznie

Autor: Jesse Clockwork
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie bielizna potrafi być bardzo zróżnicowana i nierzadko pełni inne funkcje, niż tylko zasłanianie i ochrona części intymnych – przykładowo bielizna erotyczna bardziej je odsłania, niż zakrywa. Z kolei kompletnie inne funkcje pełni bielizna termoaktywna – jest to rodzaj bielizny czysto użytkowej, użytecznej podczas podróży czy uprawiania sportu. Trendy mody roku 2014 odznaczają się coraz większym urozmaiceniem w obu tych gatunkach bielizny – coraz częściej można dowolnie wybierać jej konkretne typy w różnych rozmiarach.

Bielizna termoaktywna jest zrobiona najczęściej z właściwego splotu dzianiny, która – w zależności od poszczególnych potrzeb – magazynuje ciepło lub je odprowadza, a oprócz tego odprowadza wilgoć polepszając znacznie wygodę podczas wysiłku fizycznego. Im cieńsza tkanina, tym bardziej odprowadza wilgoć i ciepło, im grubsza, tym mocniej ogrzewa – dlatego latem zalecany jest cieńszy typ, a gruba bielizna termoaktywna jest stosowana w wysokich górach. Jest sprzedawany również typ średni, odpowiedni podczas zimy. Ten trend na rok 2014 jest niezrównany dla osób aktywnych, które chcą zwiększyć komfort podczas swoich sportowych przygód.

shushu.pl

Z kolei osoba szukająca odmiennych doznań erotycznych może zaciekawić się bielizną erotyczną. Należą do nich rozmaite stroje typu „przebranie”, ale także piękne piżamy damskie (w tym miejscu znajdziesz ciekawe modele: halki, a także stringi przyciągające uwagę mężczyzny, a także najróżniejsze biustonosze – od popularnych push-upów po zmysłowe, wzięte z burleski peek-a-boo, które lekko podnoszą biust, ale nie posiadają miseczek. Poza takimi okazami bielizny można zawsze nabyć wyśnione i przystępne cenowo, pasujące dodatki.

Kliknij tu, sprawdź ofertę spodnie bojówki czarne naszej firmy a na pewno przeczytasz coś ciekawego. Mamy bardzo atrakcyjne ceny, zatem nie będziesz żałować!

Zazwyczaj lepiej nie żałować pieniędzy na potrzebne komplety bielizny. Trzeba zatroszczyć się od razu o atmosferę w sypialni, zwłaszcza o szykowne, nieprzeciętne, na długo wystarczające i przyciągające wzrok zarazem piżamy damskie.

Pomijając cudowną przyjemność, jaką jest kupowanie wyśnionych ubrań bieliźnianych, stanowią także perfekcyjny prezent dla najlepszej, ceniącej szyk znajomej czy dziewczyny, lub też przyjaciółki. Wszelkie takiego rodzaju rodzaje bielizny są dobrane z dużą starannością, mają doskonale skomponowane materiałyi cechują się dbałością o kupującego. Taki ubiór z pewnością dodają pazura każdej kobiecie.