Buty w większym rozmiarze – czytaj na ten temat nieco więcej

W wynajdywaniu niedociągnięć własnego ciała, kobiety konsekwentnie są mistrzyniami. Trudno nie trafić na taką, której nie marzą się bardziej ponętne usta, mniejszy nos czy zgrabne nogi. Długa lista mankamentów kobiecej urody wzbogaciła się ostatnio o duże stopy. Panie, które posiadają rozmiar większy niż 40, czują się przez ten fakt mniej kobiece. Są w błędzie! Zadbana stopa oraz odpowiednio dopasowane buty pomogą zapomnieć o „niewygodnym problemie”. Należy wziąć pod uwagę, że znalezienie damskich butów w rozmiarze większym, niż 40 może zająć więcej czasu, lecz dzięki bogatemu asortymentowi e-sklepów będzie to zajęcie łatwe i przyjemne. Nabędziemy w nich zarówno buty damskie jak i duże buty męskie.

Poszukiwania męskich butów to nic trudnego. Trzeba jedynie zdecydować się na stosowny rozmiar. Płci pięknej natomiast, zależy na optycznym skróceniu stopy. Dlatego znaczną rolę odgrywają detale, które odwracają uwagę od większych stóp – poznaj ofertę Pantofelek24. Dobrze jest gdy są to wyraźne elementy – duże paski czy oryginalne ozdoby. Sandałki z biżuteryjną ozdobą w towarzystwie zadbanej, opalonej stopy zaprezentują się niezwykle zgrabnie. Podobnie jak wiązane półbuty z wstążką zamiast sznurówek.

buty

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejna kwestia to obcasy. Niezależnie, jaki i jak wysoki jest, zawsze daje spodziewany efekt. Nie wpadajmy w panikę, nie jest konieczny obcas o wysokości 12 cm. Wystarczy już delikatny kąt uniesienia aby stopa wyglądała atrakcyjnie. Taki trik sprawia też, że poruszamy się z większą gracją, biodra kołyszą się seksownie, a cała sylwetka nabiera sprężystości i powabu.

Właścicielkami dużych stóp są na ogół wysokie kobiety. To właśnie dla nich zarezerwowane są tzw.

Jeśli nie chcesz, żeby umknęły Ci inne tego rodzaju kwestie tyczące się przedstawianego tu tematu, to kliknij i więcej zobaczysz w treści.

muszkieterki. Mogą mieć bardziej nieformalny charakter, jeśli są na niewysokim obcasie, jak też poprzez ”szpilkę”, sprawdzić się w bardziej formalnych sytuacjach. Wszystko zależy od naszych oczekiwań i upodobań. Takie buty pasują do wielu stylizacji – zerknij tutaj. W tego rodzaju obuwiu szczególnie dobrze wyglądają kobiety o długich nogach, niekoniecznie szczupłych. I właśnie za to panie pokochały ten model buta najbardziej – optycznie wyszczuplają nogi.