Ciekawa możliwość dla jeansów lub spodni w kant

Czy nie posiadasz teraz dość chodzenia każdego dnia w jeansach? Tak, mogą być doskonałe na wiele okazji, lecz w lecie mogą powodować pewny niewygodę, gdyż nie zaliczają się do spodni przewiewnych.
Przeto może zainteresuje Ciebie ich alternatywa, tzw. spodnie chinosy.

chinosy

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
dodatki

Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
wakacje

Autor: Instituto Cervantes de Tokio
Źródło: http://www.flickr.com

Dostępne na rynku mogą być wersje damskie oraz chłopięce. Spodnie chinosy mają ciekawą przeszłość, gdyż zostały zaprojektowane dla północnoamerykańskich żołnierzy bijących się z Hiszpanią o Filipiny. Zwierzchnictwo musiało wyekwipować swych żołnierzy m.in. w nieciężkie, przewiewne bardzo odporne, ale także prawidłowo ochraniające przed gorącym klimatem ubranie. Spodnie chinosy jego-styl.pl mogą być niezwykle wytrzymałe, wytworzone z bawełny a ich określenie pochodzi z Chin, w których były produkowane. Współcześnie chinosy są świetną opcją dla jeansów czy gustownych spodni z kantem. Oferowane są w różnych barwach, m.in. czerwonym, żółtym, białym, czarnym czy błękitnym.
Biorąc to wszystko pod uwagę nie zrobisz żadnej gafy, jeśli na jakieś urodzinowe czy imieninowe przyjęcie nałożysz spodnie chinosy a na Twoich plecach będzie znajdowała się np. sportowa granatowa marynarka – jego-styl.pl. W zależności od stylizacji, takowy zestaw być może nabrać sportowego albo eleganckiego fasonu. Często w skład surowców wykorzystywanych do tworzenia marynarki wchodzi bawełna, jaka sprawia, iż granatowa marynarka (żakiet damski) jest niezwykle przyjemna zarówno w noszeniu jak oraz w dotyku.

Nadplanowym materiałem znajdującym zastosowanie w szyciu takiej granatowej marynarki jest elastyna, której zawdzięcza większą jak podsuwa to określenie elastyczność kompletnej granatowej marynarki.