Dla jakiego rodzaju urody dłuższe kolczyki nie byłyby dobrym wyjściem?

Każda kobieta jest piękna, przy czym niestety nie każdy mężczyzna jest w stanie to zauważyć. Z tego też powodu niektóre kobiety pragną podkreślić swój wygląd poprzez zakup biżuterii.

kolczyki z cyrkonią

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
podeszwa
Przykładowo kolczyki mogą nosić już małe dziewczynki, jednak robią to z tego powodu, że pozwoliły im na to ich matki.
U jubilera do nabycia są różnego rodzaju kolczyki. Mogłyby być one złote, srebrne czy też tytanowe. Mogą posiadać różne motywy, takie jak choćby znak infinity albo być upiększone kamieniami. To także „temat rzeka”: Osoby dojrzałe cenią kamienie szlachetne, czyli m.in. diamenty, rubiny czy szafiry. Dla najmłodszych klientek znakomitym rozwiązaniem będą natomiast cyrkonie. Są to sztuczne kamienie, więc ich cena jest zdecydowanie mniejsza niż brylantów, jednak nie oznacza to, że są nieładne. Przeciwnie: srebrne kolczyki z cyrkonią prezentują się zjawiskowo na każdej kobiecej twarzy. Propozycja jest naprawdę olbrzymia, zatem dowolna kobieta z pewnością odnajdzie doskonały towar, który będzie dostosowany do jej typu urody. Istotne jest to, żeby osoba, która je zakłada, czuła się z nimi wyjątkowo.
Przykładowo jeżeli masz relatywnie krótka szyję, w takiej sytuacji korzystnie jest nabyć niewielkie kolczyki „wkrętki”.

Zainteresował Cię niniejszy wpis? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź, co się znajduje w ofercie (http://bootky.pl/creepersy-demonia), która tyczy się pokrewnej tematyki.

W takiej okoliczności niestety dłuższe kolczyki z cyrkonią nie okazałyby się dobrym rozwiązaniem. Nikt nie czułby się dobrze, jeżeli kolczyki leżałyby na ramionach. Tego typu typ biżuterii, zatem wiszące oraz długie kolczyki byłyby z kolei najlepsze dla osób z okrągłą twarzą.

Jeśli z kolei masz raczej kwadratowy kształt twarzy, to najlepsze będą kolczyki okrągłe. Jeśli jednak Twoja twarz ma układ trójkąta pamiętaj, żeby kolczyki nie posiadały takiego kształtu.