Jak odpowiednio dopasować biustonosz?

Każda z kobiet, z uwagi na specyficzną sylwetkę, jest zmuszona zakładać biustonosz. Czynimy to żeby nasze piersi dłużej pozostały sprężyste i nie obwisły za prędko. Dodatkowo, w przypadku kobiet z mniej obfitymi wypukłościami, stanik pomaga podkreślić to i owo.

Lecz aby rezultat był jak najbardziej zadowalający, musimy wiedzieć jak prawidłowo dobrać ten element garderoby, w przeciwnym razie, możemy uzyskać rezultat odwrotny od zamierzonego i jego skutki mogą być długotrwałe. Lecz jakie kryteria trzeba brać pod uwagę kupując biustonosz?

Nagminnie powtarzanym błędem przez większość kobiet, jest nabywanie zbyt ciasnego stanika. Mało która z nas orientuje się, jaki w praktyce nosi rozmiar. Błędy dotyczą tak samo obwodu pod piersiami, który wiele z nas w ogóle ignoruje, jak i rozmiaru samej miseczki. Aby zorientować się, który rozmiar nosimy, konieczny nam będzie odpowiedni centymetr oraz sieć online. (esotiq sklep internetowy) Zmierzmy dokładnie na gołym ciele właściwe miejsca – miejmy na uwadze, aby nasze łopatki były w tym momencie opuszczone ku dołowi, aby nam nie zakłamały odczytu. Same piersi trzeba zmierzyć w najgrubszej części. Zanotujmy wyniki na karteczce i odpalmy internet. W przeglądarce wpiszmy właściwą sentencję, np.

Czyżbyś czuł ochotę na więcej artykułów na opracowany tu temat? Zachęcamy zatem do kolejnej strony – po prostu naciśnij tutaj (https://www.bootky.pl/buty-pleaser) i przejdź do naszego portalu.

„biustonosz wymiary”. Powinniśmy w ten sposób znaleźć konkretną tabelę, w której odszukamy rubrykę nam odpowiadająca. Warto zapamiętać nasz wynik, przyda się na najbliższych zakupach. Sprawdź pełną ofertę staniki.

Koronkowy stanik

Źródło: Jagna.pl
Jeśli jednak w tej chwili wybieramy biustonosz i nie mamy pod rękąodpowiedniego centymetra, nic straconego. Wystarczy tylko wybrać się do któregoś z bardziej renomowanych butików z bielizną. W takich lokalach za każdym razem spotkamy brafiterkę – osobę, która perfekcyjnie potrafi stwierdzić, jaki biustonosz będzie dla nas najmocniej właściwy. Lecz należy pozbyć się wstydu, gdyż sprzedawczyni będzie musiała obejrzeć nas nago od pasa w górę i wziąć nasza miarę. Lecz odrobina zawstydzenia jest warta efektu końcowego – dzięki temu bowiem będziemy mogli zakupić biustonosz perfekcyjny, który będzie leżał na nas jak szyty na miarę. Pamiętajmy jedynie, aby jednego kompletu nie nosić zbyt długo, gdyż po czasie ulega odkształceniu. Więcej dodatkowych szczegółów znajdziesz na stronie .

Żeby właściwie dobrać biustonosz do naszej sylwetki, musimy na pewno znać nasze dokładne wymiary, te na biuście jak i pod nim. Można pobrać dane samemu, w domowym zaciszu, używając centymetra krawieckiego, lub poszukać kompetentnej brafiterki. Wybór należy do nas.