Jakie kolczyki wybrać do twarzy okrągłej a jakie do owalnej?

Jeżeli chciałbyś sprawić radość wybrance, mógłbyś zakupić jej w prezencie coś z biżuterii. Jest to niezwykle indywidualny upominek, który zawsze sprawi radość i jest wyrazem wdzięczności oraz miłości.
Posrebrzane kolczyki posiadają dwie ogromne zalety.

kolczyki biżuteria

Autor: H&M
Źródło: H&M
Są bardzo piękne i niedrogie. Bez względu od stroju są najlepsze na każdy dzień. srebro mogłoby posiadać 2 odcienie. Może być jasne i oksydowane. Takie oksydowane srebro jest z refleksami czarnymi albo niebieskimi. Posrebrzane kolczyki są dość miękkie, więc wykorzystuje się domieszki z cyny czy też niklu. Kupując kolczyki w dobrym sklepie z biżuterią, w każdym wypadku należałoby sprawdzić jakiego rodzaju są próby. Spotykana zazwyczaj próba to 925 i kolczyki o tego typu próbie warto nabywać. Srebrne kolczyki mogłyby być skromne oraz niezwykle wykwintnie ozdobione. Bardzo ciekawe pod względem kolorystyki mogłyby być kolczyki ozdobione perłami czy też cyrkoniami. Tego typu kolczyki są w każdym wypadku lekkie oraz bardzo komfortowe w noszeniu. Jeśli chciałabyś kupić kolczyki biżuteria, jaką posiada sklep złotniczy na pewno je posiada.
niedoskonałości

Autor: Shock Absorber
Złote kolczyki mogłyby być żółte, różowe a czasem czerwone. Kolor złotego kruszcu zależy od tego, z jakim metalem złoto zostało zmieszane. Kolczyków nie warto nabywać na ulicy. Do każdego kupna kolczyków czy też pierścionka musi być dodana informacja o próbie. Próba taka powinna byc wybita na pierścionku przykładowo po wewnętrznej jego stronie. kształt kolczyków ma wpływ na wygląd całej twarzy. Jeśli Twoja twarz jest kwadratowa, kupuj kolczyki okrągłe albo łezki. Przy trójkątnej twarzy kolczyki powinny być szersze u dołu a wąskie u góry.

Nie mogą być też dłuższe niż do linii podbródka. Do twarzy trójkątnej będą pasowały kolczyki z wieloma ozdobami. Do twarzy okrągłej kolczyki mogłyby być długie, lecz smukłe.

Zainteresował Cię nasz tekst? Zatem spodobają Ci się ekstra źródła (https://tdruk.pl/), które przedstawią Ci masę szczegółów na ten temat. Namawiamy zatem do wejścia w poniższy link.

Do twarzy owalnej pasować będą kolczyki duże oraz długie.