Jedna z większych nierozwiązanych tajemnic, jaką jest zawartość torebek większości pań.

Damska torebka od dawna pozostaje wielką i nierozwiązywalną tajemnicą dla większości mężczyzn. Jest niczym jaskinia skrywająca pełne tajemnic przedmioty, o których istnieniu wie tylko pilnująca tajemnic kapłanka i tajemnicy tej strzeże pilnie przed innymi domownikami.

kliknij kliknij tu

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Zależnie od rozmiaru takiej torebki i stylu kobiety, zawartość waha się od kilkunastu drobiazgów do kilkudziesięciu i więcej. W prostej wersji znaleźć tam można jedynie najpotrzebniejsze rzeczy, czyli komplet dokumentów, komórkę, zestaw kluczy do domu, portmonetkę, okulary przeciwsłoneczne, chusteczki jednorazowe, balsam do rąk, błyszczyk do ust, niewielkie lustereczko, mały grzebień i oczywiście rajstopy na wszelki wypadek. Wersja nieco bardziej obfita będzie dodatkowo zawierać notatnik z adresami, parasolkę, paczkę gum, komplet pilników do paznokci i lakier którym można będzie uzupełnić ewentualne odpryski. Bardzo się też mogą przydać plastry opatrunkowe, zestaw nici z małą igiełką, tabletki od bólu głowy i sporo innych akcesoriów.

To wszystko nic w porównaniu do przeboju ostatnich lat, który powalił kobiety na kolana.

Wypytujecie nas niekiedy o naszą kolejną stronę. Oto ona. Należy wejść w ten link i można zobaczyć tam (https://www.elian.eu/pl) nowe ciekawe wpisy.

I to niestety dosłownie, bo z powodu dużego ciężaru, który muszą nosić. Tym cudem są damskie torby na zakupy. Ta zwyczajnie brzmiąca nazwa nie powinna mylić. Nie będzie to pusta siatka, jaką wypełnia się zakupami i opróżnia po przybyciu do domu. Przeciwnie, to codzienna torebka, do której można jeszcze zapakować mniejsze zakupy. I tu rozpoczyna się zabawa. W praktyce nie da się wymienić zawartości takich torebek, bowiem zależnie od statusu materialnego i momentu w życiu znajdzie się tam dokładnie to co w dowolnym sklepie w galerii handlowej.

Dziecko

Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy małych bobasów będą nosić zestaw pieluch, smoczki i na przykład dawno zakupione lecz nie wyjęte trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka. Młode damy mogą pochwalić się paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, puszką energetyka i przykładowo okularami słonecznymi. Starsze niewiasty nie będą im ustępować, gromadząc w czeluściach pudry, szminki, stare zdjęcia oraz tabliczkę czekolady dla wnuka.