Każda pani może prezentować się dobrze, niezależnie od wieku czy figury

Bywa, że nawet najbardziej zgrabna sylwetka prezentuje się nieodpowiednio w niektórych ubraniach. Bywa też, że nawet dość wysokie panie z pewną nadwagą mogą tak dobrać ubiór do swojej sylwetki, że prezentują się bardzo dobrze bez względu na grubość. Co robić, by w wybranych rzeczach wyglądać naprawdę dobrze?

moda damska

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmiar ma znaczenie

Niektóre kobiety próbują zaczarować rzeczywistość i nawet jeżeli nieco w ostatnim czasie przytyły, w dalszym ciągu kupują odzież w rozmiarze M. W efekcie dopasowana bluzka czy sweterek podkreślają wszelkie ułomności figury – dodatkową oponkę na brzuchu, czy też szerokie biodra. Przecież jeżeli za każdym razem wybieramy baleriny damskie 43, to w butach o mniejszym rozmiarze jest nam nie tylko niewygodnie, ale dodatkowo nasza stopa prezentuje się w nich niekorzystnie. Pierwszym krokiem do sukcesu jest więc zaakceptowanie nowego rozmiaru i wybieranie tylko takich ubrań, które na nas pasują. Równie istotne jest dopasowanie odpowiednich do naszej sylwetki dodatków. Wysokie panie o większej wadze powinny wybierać nieco większe torby Kalisz bo maleńka torebka będzie w ich przypadku wyglądała mało okazale i odwrotnie – niskie kobiety wyglądają na przytłoczone przez dużą torbę typu worek i chociażby była ona nawet bardzo praktyczna, trzeba z niej zrezygnować na rzecz nieco mniejszego modelu. Więcej informacji o wspomnianych produktach – baleriny damskie.

Z promocjami uważajmy

Promocje to doskonała okazja, aby nieco odświeżyć swoją szafę. W trakcie zakupów warto natomiast zachować zdrowy rozsądek – dresy męskie rozmiar M z pewnością się nie przydadzą, jeśli twój partner nosi ubrania kurtka ratownik medyczny w rozmiarze L. Warto też wcześniej mierzyć odzież. Nawet jeżeli znajdziesz piękną i stylową sukienkę w niskiej cenie, ale w fasonie, w którym twoja figura prezentuje się mało korzystnie, lepiej z takiego zakupu zrezygnować i poszukać coś bardziej stosownego – dresy męskie.

Zwracaj także uwagę na jakość – nowe buty ze sztucznej skóry mimo niższej ceny mogą być tak niewygodne, że nie będziesz ich zakładać, a bluzka z niskiej jakości bawełny straci swój kształt już przy pierwszym praniu. Odzież z dobrych gatunkowo materiałów to połowa sukcesu. A jeżeli masz swojej figurze coś do zarzucenia, na pewno pomoże bielizna modelująca Kraków. Pamiętajmy, że każda kobieta może wyglądać doskonale, bez względu na wiek czy figurę.