Kolczyki oraz łańcuszki są nieodłącznym znakiem rozpoznawczym elegantki gustownie ubranej i podążającej za aktualnymi trendami w modzie

Według rozpowszechnionej opinii nie ma na globie nieurodziwych niewiast, są jedynie takie, które o siebie się nie troszczą. Chociaż że wielu panów ma zgoła całkiem inne zdanie, to jednakże trudno przyznać im rację. Wystarczy tutaj powołać się na reportaże zamieszczone w kobiecej prasie, gdzie przedstawiane bywają niesamowite metamorfozy pań po czterdziestce. A jako dowód autorzy danego tekstu zamieszczają zdjęcia szczęśliwych przedstawicielek płci pięknej.

łańcuszki

Autor: James Petts
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei strojnisie nie zawahają się dorzucić do powyższego wywodu słów niezapomnianej aktorki filmowej, czyli Marlin Monroe. Ta modelka przekonywała, że najlepszym druhem dla kobiety są… diamenty. To jeden z najbardziej cennych elementów kobiecej biżuterii. Przezroczyste i zupełnie przecież niepozorne kamyczki bądź, jak kto woli, szkiełka bywają oprawiane w metale szlachetne, czyli np. złoto i tak powstają bransoletki, które kosztują fortunę.

Oczywiście nie każdą kobietę stać będzie na tak oryginalną i bardzo drogą biżuterię. Zresztą te całkiem zwyczajne gospodynie domowe i tak z dużą dozą prawdopodobieństwa nie zauważą, że bransoletki srebrne (kup tutaj) na przegubie ręki ich najlepszej kompanki mają diament, perłę albo inny kosztowny dodatek. Do tego niezbędna jest wiedza, którą posiada pracownik sklepu z biżuterią.Srebro staje się metalem, który doceniły kobiety w wieku dojrzałym, jak i niepełnoletnie damy. Z tego materiału powstają pierścionki czy łańcuszki, notabene bardzo chętnie noszone teraz przez kobiety. A prawdziwą furorę już jakiś czas temu zrobiły bransoletki srebrne, które bywają zakładane zarówno na podniosłe okazje, jak i na codzienne spacery po lesie.

Czujesz, że ten post był interesujący, ale chcesz kilka dodatkowych szczegółów. Nie wahaj się – najedź na ten link i idź do źródła (https://e-militaria.pl/spodnie-23).

Wszystko dlatego, że taka biżuteria świetnie łączy się i z jeansowymi kurteczkami, i z wyjściowymi sukienkami.

kolczyki

Autor: Lenore Edman
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze w ostatnich latach zeszłego wieku kobiety po czterdziestce wkładały duże kolczyki w kształcie obręczy. I do dzisiaj taka moda przetrwała, ale w nieco zmienionym stylu. Fraza srebrne kolczyki kółka kojarzyć się będzie z mniejszą biżuteria, która nareszcie nabrała charakteru. Wszystko za sprawą atrakcyjnie zaprojektowanych linii, często z motywami roślinnymi. Nic więc zaskakującego w tym, że niejedna elegantka pragnie mieć w swojej szkatułce taką biżuterię, a hasło srebrne kolczyki kółka będzie nieodłącznie łączyć się z eleganckim wyglądem i oczywiście świetnym samopoczuciem.