Najlepszy sprzęt do golenia

Regularne golenie się to poważna sprawa, wie o tym każdy facet. Niestety, duży odsetek rodaków woli kupować marne sprzęty do golenia, co jest katastrofalnym błędem. Niedrogą jednorazową maszynką zwyczajnie nie da się efektywnie ogolić.

W tym niedługim artykule opisujemy 4 przydatne przedmioty, które powinien trzymać w szafce każdy facet chcący prezentować się fantastycznie każdego dnia. Opiszemy maszynkę Merkur 34c, praktyczny ałun w sztyfcie oraz zestaw yerba mate zestaw dla dwojga pędzelek plus krem do golenia.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto ciągle nabywał zwyczajne plastikowe maszynki, zauważy ogromną zmianę, kiedy po raz pierwszy użyje w goleniu Merkur 34c. To znakomity nożyk o klasycznych projekcie i fakturze, dobrze dopasowany do twarzy i dłoni. Dzięki mocnemu chwytowi dobrze trzyma się go w ręce, co jest kluczowe dla efektywnego golenia. Merkur 34c ogoli nawet najoporniejszy zarost, nie naruszając za mocno twarzy. Atutem maszynki Merkur 34c dostępnej na facetaria.pl jest trwałość produkcji – sprzęt ten można stosować przez dziesiątki dni. Merkur 34c to idealny nabytek dla facetów, którzy planują codziennie się golić. Bez potrzeby częstego kupowania artykułów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Interesującym dodatkiem do szafki faceta jest ałun w sztyfcie. Młodsi czytający mogą nie orientować się, czym jest ta ważna substancja, więc przypomnijmy – ałun skutecznie hamuje krwotok. A więc ałun w sztyfcie to ważny element arsenału faceta, ponieważ w czasie golenia często powstają małe uszkodzenia naskórka. Nie są one niebezpieczne, lecz mocno uprzykrzają życie, ponieważ krew potrafi kapać przez spory czas. Ałun w sztyfcie użyty od razu po zranieniu efektywnie zatrzymuje krwotok.

Na podsumowanie tekstu warto jeszcze dopisać, że facet, który pragnie posiadać klasyczny imidż, musi kupić też krem do golenia. Niezbędnym dodatkiem do takiego preparatu jest pędzelek – bez wątpieniu kiedyś zauważyłeś, jak twój dziadek strzygł zarost, używając takiego fajnego wynalazku.