Obrączki – jak, gzie i kiedy ich poszukiwać?

Szukacie obrączek? Sprawdź, jak wybrać te najlepsze!
Jeżeli wielkimi krokami nadchodzi dzień Twojego ślubu, bez wątpliwości jest to właściwy moment, żeby zacząć rozglądać się za obrączkami.

To niezwykle istotny element właściwie każdej uroczystości zaślubin, a jednocześnie wybór, który wymaga ogromnego przemyślenia – w końcu będziecie nosili wybrane teraz obrączki właściwie przez cale życie. Dlatego niezwykle istotne jest dokonanie odpowiedniego wyboru, w czym teraz Ci pomożemy!
Kiedy rozglądać się za obrączkami?
Ważne, żeby w dniu Twojego ślubu obrączki pasowały idealnie. Dlatego też praktycznie każdy jubiler doradzi Ci, żeby nie kupować ich za wcześnie – ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku Panien młodych, które planują jeszcze chudnąć przed ślubem – pamiętaj, iż wtedy może Ci się zmienić rozmiar palca! Jeżeli pragniesz, aby obrączki były idealne, wówczas niewątpliwie najlepiej zamawiać je około dwóch miesięcy przed ślubem.

Interesująca wiadomość? Jeżeli tak sądzisz, poza tym sprawdź ten link – znajdziesz znacznie więcej w ofercie (https://www.inkberry.com.pl/nasze-realizacje/tatuaze-damskie/), która tyczy się rozpatrywanej tu kwestii.

Pamiętaj także, iż u większości osób palce powiększają się trochę w lecie, kiedy puchną – dlatego na pewno najlepiej zamawiać obrączki jesienią czy wiosną. Jeśli kupujesz je latem, powinny być trochę ciasne, a jeżeli kupujesz je zimą – wówczas zdecyduj się na trochę luźniejsze.

Dziecko

Autor: Debbie Hallsworth
Źródło: http://www.flickr.com
Czym właściwie jest ta soczewka?

Jeśli zaczniesz mierzyć obrączki, wtedy szybko spotkasz się z pojęciem obrączek z soczewką. Czym konkretnie jest ta soczewka i czy niezbędnie Twoje obrączki powinny ją mieć? Praktycznie każdy jubiler zdecydowanie powie Ci, iż soczewka zazwyczaj się przydaje i dobrze ją mieć.

Soczewka to część obrączki, który ułatwia jej zdejmowanie kiedy palec staje się nieco opuchnięty. Zdarza się to zwykle w lecie, a także w trakcie ciąży, dlatego wybór obrączki z soczewką polecany jest przez jubilera zwłaszcza kobietom.