Ślubna moda męska – jak współcześnie dopasować dla siebie rzeczywiście atrakcyjny strój?

Jednym z najbardziej wzruszających momentów w życiu jest ślub. Najwięcej mówi się najczęściej o przygotowaniach Panny Młodej do tego szczególnego dnia, jednak Panowie Młodzi dużo częściej starają się zabłysnąć ciekawą stylizacją, która będzie nietypowa i podkreśli ich walory.

Para młoda ze świadkami

Autor: Jorge Goicochea
Źródło: http://www.flickr.com
Jak w takim razie skompletować najbardziej stosowny strój dla mężczyzny? Co jest w stanie zaoferować współcześnie moda męska Panom Młodym? Naturalnie, najbardziej klasycznym rozwiązaniem jest zwyczajny garnitur (sprawdź sklep: sklep z garniturami wrocław) z krawatem albo muchą. Trzeba jednak pamiętać, że panowie, którzy zamierzają na własny ślub założyć muchę muszą koniecznie wybrać koszulę specjalnie do tego przystosowaną (jego-styl.pl/stylowe-wpadki-facetow-czesc-1/). Dużym hitem są garnitury granatowe, najbardziej uniwersalne. Pasują one do urody zdecydowanej większości Panów Młodych i godziny ceremonii. Zgodnie z zasadami dobrego wychowania mężczyźni mogą zakładać czarne stroje dopiero po godzinie 18.

Naturalnie, tego rodzaju warunki trzeba traktować z przymrużeniem oka i gdy pragnie się koniecznie założyć czarny garnitur, nie należy się krępować. Na dodatek, coraz więcej mężczyzn decyduje się na smokingi. Są one niezwykle eleganckie i bardzo dobrze pokazują dobre strony męskiej sylwetki. Koszty, zarówno garniturów jak i smokingów, są różne. Wszystko zależy od marki, na którą zdecyduje się Pan Młody oraz tworzyw wykorzystywanych do uszycia strojów. Trzeba jednak pamiętać, że ślub jest jedynym momentem w życiu, dlatego nie należy decydować się na wyroby niskiej jakości, zwłaszcza że poleca się, żeby elegancki mężczyzna nie zdejmował marynarki w czasie przyjęcia. Koszula jest bowiem uważana za część bielizny.

para młoda

Autor: Chris Photography(王權)
Źródło: http://www.flickr.com
Ważna jest też kwestia akcesoriów – więcej treści. W stroju męskim nie ma dużego pola do popisu, toteż warto wykorzystać dostępne możliwości. Przede wszystkim, ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie poszetki dopasowanej do koloru koszuli i krawata. W zestawieniu z czarnym garniturem najlepiej prezentuje się poszetka biała. Poza tym, panowie koniecznie muszą zainwestować w spinki do mankietów i krawata, jeżeli pozwoli na to stylizacja. Pan Młody powinien mieć także kwiatki do butonierki, stylistycznie nawiązujące do bukietu Panny Młodej. Podsumowując Pan Młody także musi zastanowić się nad własną stylizacją, by godnie się w tym dniu prezentować.