Trendy fryzjerskie na lato 2015!

Fryzjerskim hitem tego lata będzie pozorny nieład i styl „prosto z plaży”. Ten rodzaj fryzury nie ma nic wspólnego z tradycyjnym skrętem, lokami tudzież tak popularnymi ostatnio falami. To świetne rozwiązanie zarówno do włosów delikatnych, którym dodaje objętości, jak i bardziej niesfornych, prostych, ponieważ pomaga je zdyscyplinować.

Najtrafniej można by go nazwać kontrolowanym nieładem. Ale fryzura czesana letnim wiatrem potrzebuje aby poświęcić na jej przygotowanie parę chwil . W zależności od czasu jaki posiadamy, dobrze jest albo zapleść na noc warkocze, rano je rozpleść, delikatnie przeczesać palcami i utrwalić sprayem, albo po umyciu i wysuszeniu zakręcić włosy na lokówkę lub prostownicę, rozdzielić średniej grubości pasma, delikatnie ugnieść dłońmi a następnie nałożyć kosmetyk do stylizacji. Do stworzenia plażowych fryzur typu beach waves powstały specjalne kosmetyki (żele, pudry, spraye i lakiery). Efekt, który dzięki nim uzyskamy, potocznie nazywa się „next day hair”. Na stronie lokikoki.pl najnowsze profesjonalne kosmetyki do włosów!

Na pokazach wielkiego fryzjerstwa możemy zaobserwować objętościowe i lekkie fryzury. Ale jak zwiększyć objętość cienkich i delikatnych włosów tak aby się nie sklejały? Ten problem nurtuje od lat naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Właśnie znajdziemy w sklepach stacjonarnych jak i tych w sieci bardzo obiecujące produkty do włosów.

Fryzura , stylizacja AUDREY HEPBURN

Autor: Artego
Źródło: Artego

Jednym z nich jest aktywator do spłukiwania, którego kilka kropel dodajemy do naszej codziennej odżywki tudzież jedwabiu do włosów – . Kiedy chcemy zaszaleć możemy zastosować barwne kredy do włosów. Trzymają się na włosach do trzech myć, więc świetnie nadają się na imprezę czy weekendowy odpoczynek. Żeby mimo wszystko nie przekroczyć subtelnej granicy kiczu, odważmy się na jeden kolor.

Nie ociągaj się! Jeżeli spodobał Ci się nasz wpis, to czytaj również Kadzidełka kolejne informacje na wybrany materiał. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z chęcią.

Kondycja włosów na tym nie ucierpi, albowiem kredy działają powierzchniowo. Instrukcja obsługi jest prosta. Podkładamy pod wybrane pasmo papierowy ręcznik, malujemy jednym pociągnięciem kredą i…voila. Efekt naszych poczynań dobrze jest spryskać lakierem.

Pamiętajmy: grunt aby fryzura nie była zbyt wypracowana. Włosy nie mają przypominać hełmu, ani blachy wygładzonej żelazkiem. Jeśli uwielbiamy prostownicę, w okresie letnim zrezygnujmy z niej i modelujmy włosy na szczotce. Będą „odbite” od nasady głowy, przez co zapobiegniemy efektu płaskich włosów, jak przy żelazku.