W jaki sposób nabyć najmodniejsze obuwie na wesele

Moda ślubna przekształca się dynamicznie z roku na rok. Ale co ważniejsze, panny młode coraz nagminniej zaczynają poszukiwać własnego kierunku i pomysłu na siebie w takim wielkim dniu, śmielej łącząc suknie, dodatki i obuwie ślubne.

Buty z kwiatkiem

Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma pewnie panny młodej, która w dniu swojego przyrzeczenia nie chciałaby wyglądać nadzwyczajnie. Nie zapomnijmy w tym dniu o czymś tak przyziemnym jak suknia do ślubu, która prawidłowo dobrana sprawi, że panna młoda będzie wyglądać jeszcze cudowniej, czując się w niej właściwie i komfortowo. Tak samo znaczącym jest dobrze dobrać obuwie ślubne. Zbytnio cienki obcas , albo za wysoka platforma, mogłyby zmącić ten wyjątkowy dzień.

Buty ślubne panny młode przeważnie nabywają na samym końcu, nierzadko nawet dzień przed ślubem. Tymczasem to zakup od jakiego przyszła panna młoda musi rozpocząć. W butach ślubnych albowiem musi być mierzona suknia, bowiem długość sukni ślubnej dopasowujemy do długości obcasów butów do ślubu. Jest reguła, że sukienka ślubna powinna sięgać do samej ziemi,

Różowe buty panny młodej

Autor: Eugenio „The Wedding Traveler” WILMAN
Źródło: http://www.flickr.com

bądź unosić się nad nią 2 cm, tak, ażeby były widocznie wyłącznie czubki butów.

Wedle ostatniej mody, obuwie ślubne (na przykład: sklep 3i – buty ślubne) obecnie pewnie zupełnie nie będą białe. Na dobre zadomowił się trend barwnych butów do ślubu. W tym miejscu natomiast powinno się pamiętać o kilku niezmiennych dewizach. Jeśli łączymy obuwie do odcienia sukni buty do ślubu winny być o ton ciemniejsze aniżeli barwa naszej sukni, a ich podeszwa powinna być jasna.

Jeśli panny młode postanowiły odsłonić nogi, wybierając buty do ślubu, muszą myśleć nie wyłącznie o kolorze i fasonie sukni, lecz też dobrze je przystosować do kształtu swoich nóg. Kobiety o dużych łydkach muszą wybierać obuwie na znacznym obcasie, jednakże unikać nader delikatnych szpilek z czubkiem w konturze migdała, nieznacznie zaokrąglonych, bez pasków dookoła kostki. Panie bez dostrzegalnego wcięcia w okolicy kostek winny wybierać buty z obszernym bogatym pasem naokoło kostek. Buty do ślubu (przykładowo tego rodzaju: eleganckie buty ślubne), które będą pasować jakiejkolwiek pannie młodej to klasyczne głęboko wycięte buciki, na półsłupku, bądź drobnej koturnie.