W jaki sposób wybrać doskonały pierścień zaręczynowy?

Pragnąc wyselekcjonować perfekcyjny pierścień zaręczynowy nieodzowne jest podjęcie kilku decyzji, między innymi tyczących się odcienia złota, rozmiaru, fasonu, a także rodzaju kamienia.
Warto zwrócić uwagę, jaki kolor biżuterii nosi na co dzień oblubienica.

Jeżeli Kobieta woli srebro – proponujemy, ażeby pierścionek był wykonany w białym złocie, tak by współgrał z resztą precjozów. Jeżeli jednak jest miłośniczką klasycznej biżuterii, można wyselekcjonować pierścionek z żółtego złota. Pierścionki dwukolorowe polecamy Paniom bez określonych preferencji, co do zabarwienia precjozów. Przy doborze fasonu należy zwrócić uwagę na styl biżuterii wkładanej przez Panią. W przypadku delikatnej oraz drobnej, sugerujemy dyskretny i elegancki wzór pierścionka. Pierścionek infinity to najlepszy wybór, jaki sprawdzi się za każdym razem.
przyjęcie weselne

Autor: Michael Reinhold
Źródło: http://www.flickr.com
Dla pań kochających dużą jak też bardziej ozdobną biżuterię, dobrym wyborem jest pierścień mający oryginalne, śmiałe kształty. Może być to fason z jednym kamieniem jak też fantazyjną szyną bądź model wielokamieniowy. Odpowiednie zostaną również wzory z barwnymi kamieniami szlachetnymi w otoczeniu brylantów. Jeśli jest taka ewentualność, należy dokładnie zmierzyć rozmiar pierścienia noszonego przez przyszłą narzeczoną. Najdokładniej jest zmierzyć wielkość wewnętrzną pierścienia (proszę zwrócić uwagę, by jego szerokość zbliżona była do tego, który będzie wyłoniony) za pomocą suwmiarki bądź innego przyboru.

Jeśli pierścionek nie jest idealnie okrągły, pomiaru trzeba dokonać w kilku punktach.

Masz ochotę poszerzyć własną wiedzę z tego tematu? Służymy pomocą. Musisz przejść na kolejną stronę i tam dowiedz się więcej sklep z butami online informacji.

W sytuacji idealnej do jubilera należy przynieść pierścionek należący do przyszłej narzeczonej, celem dokładnego pobrania miary.