W jaki sposób wybrać jeansy odpowiednie do sylwetki?

Doskonale dobrane dżinsy uwydatniają walory kobiecej figury oraz powodują, że wyglądamy w nich doskonale. Te odpowiedniej jakości posłużą na długo.
Chociaż dzisiaj trendy w modzie odzieżowej zmieniają się niemal każdego sezonu, moda na dżinsy przenigdy nie przeminie.

Agent

Autor: Andres Rodriguez
Źródło: http://www.flickr.com
Sugerujemy, w jaki sposób dopasowywać fason dżinsów do swojej sylwetki. Na pewno musisz kupić taki model, jaki znakomicie na leży na Tobie a także odcień, w jakim znakomicie się czujesz. Jeansy to bezdyskusyjna klasyka w garderobie, przenigdy nie wyjdą z mody i posłużą nam nie raz na rozmaite wyjścia.

Uważaj na kieszonki na pupie.

Zaciekawił Cię nagłówek tego artykułu? Koniecznie sprawdź opracowanie (http://www.lederzentrum.pl/srodki-do-czyszczenia/), tam znajdują się jeszcze bardziej interesujące rzeczy, naprawdę dobrze je przeczytać.

Nadto duże optycznie spłaszczą Twe pośladki, zaś nazbyt malutkie (bądź ich brak) – wizualnie je powiększą. Z kolei zanadto krótkie bądź podwinięte nogawki wizualnie skracają figurę, dlatego zrezygnuj z nich całkiem, jeżeli jesteś filigranowa oraz nie uwielbiasz nosić butów na obcasie. Jeansy damskie Lee z prostymi nogawkami – to klasyczny krój dżinsów, będzie stosowny dla każdego rodzaju figury. Optycznie wydłuża figurę, zatem również niewysokie panie będą wyglądać doskonale w tego typu dżinsach, w szczególności, gdy włożą do nich buty na obcasie. Ważne jest, by należycie dopasować długość nogawek. Powinny one nieco zakrywać buciki. Rurki dobrze wyglądają na wysokich oraz smukłych dziewczynach. Te trochę niższe powinny nabywać fasony dłuższe aniżeli do kostki, wówczas wizualnie wydłużona zostanie figura.

Klucz do sukcesu zawsze tkwić będzie w stosownym dobraniu modelu i założeniu do nich bucików na obcasie. Z pewnością dżinsów tego fasonu powinny unikać ich posiadaczki postury w rodzaju „jabłko”.