Zabiegi, którym może poddawać się kobieta, kiedy chce zwiększać własne doznania seksualne.

Przedstawicielki płci pięknej o wiele odważniej rozmawiają o tym, jak znaczące jest dla nich to, aby odczuwać przyjemność ze zbliżeń seksualnych. I nie chodzi w tym wypadku wcale o panie młode. W takiej samej mierze bowiem kobietom starszym na tym zależy. W związku z tym pojawia się sporo newsów związanych z tym, co przedstawicielki płci pięknej mogą robić, żeby ulepszyć jakość życia erotycznego.

kobieta w ciąży

Autor: Euan De Leon
Źródło: http://www.flickr.com

Poza typowo psychologicznymi wskazówkami, typu między innymi terapia, kobiety mają możliwość zdecydować się na zabiegi, którym może poddać się kobieta, podczas gdy chce zwiększać własne doznania podczas uprawiania stosunków seksualnych. Naturalnie, powinny mieć na względzie to, by skorzystać z usług zaufanego lekarza. Kiedy zabieg zostanie przeprowadzony w renomowanej klinice to nie będzie najmniejszego ryzyka dla ich zdrowia. Zamiast tego będą miały szansę cieszyć się bogatym życiem seksualnym. A to dobrze może odbić się na ich prywatnej ocenie własnej osoby oraz na stosunkach z partnerami.
Jednym z takich zabiegów jest waginoplastyka, a więc plastyka pochwy (). Staje się ona znacznie bardziej popularna, a powodów tego jest parę.

Zaintrygowały Cię dodatkowe informacje (http://eus.com.pl/zmiany-hypoechogeniczne-trzustki/) zaprezentowane w tym wpisie? Szalenie przyjemnie więc będzie nam dzielić się z Tobą następnymi notkami. Czekamy na recenzję!

Kobiety chcą czerpać z seksu więcej przyjemności. Zabieg taki wpływa też świetnie na kobiecą psychikę. Plastyka pochwy zwęża wejście do pochwy, co jest przyczyną tego, iż przedstawicielki płci pięknej, które uprzednio urodziły mogą od nowa cieszyć się seksem. Jest to tym ważniejsze, że dalej rodzenie siłami natury w wielu polskich szpitalach wiąże się ze standardowym nacinaniem krocza. To natomiast rozciąga tkanki i wywołuje dyskomfort podczas współżycia. Jeśli więc nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań to kobieta powinna się poddać temu zabiegowi. Po przeprowadzeniu waginoplastyki panie mogą pochwalić się przyjemnością w trakcie zbliżeń.

para

Autor: pasiv/agresiv
Źródło: http://www.flickr.com

Na dodatek, statystyki pokazują, iż oddziałuje to pozytywnie na oboje partnerów. Plastyka pochwy, jak każda interwencja chirurgiczna niesie też ze sobą ryzyko powikłań, jednak nie zdarzają się one często. Objawy niepożądane to: zasinienie skóry krocza, obrzęki, krwawienia, ból, infekcja, zgrubienia podskórne, przerost blizny, zakrzepica żylna, czy zaburzenia czuciowe w operowanej okolicy (zobacz szczegóły). Z tego względu tak znaczące jest restrykcyjne przestrzeganie higieny zaraz po plastyce waginy a także całkowite przystosowanie się do wskazówek lekarskich.