Zawód – modelka

Mnóstwo dziewcząt pragnie stać się modelkami. Zdaje się im to pociągające, dochodowe. Jednak, to tak w rzeczy samej bazujący na współzawodnictwie, niezwykle wytężony zawód, który prędzej Cię złamie, niż doda ci skrzydeł.

kurtka

Źródło: pixabay.com
Miej na względzie, iż w zależności od tego, jakiego rodzaju modelką chciałabyś być, powinnaś spełnić pewne warunki. Każda modelka powinna mieć całkiem czystą cerę, bez blizn, zadbane włosy jak też proporcjonalną figurę. Inne wymagania jak wzrost są zależne od tego, jakiego rodzaju modelką pragniesz zostać. Rozważ możność kooperacji z instruktorem fitnessu, na pewno z takim, który ma najlepszą reputację jak też doświadczenie w takiej pracy. Oznajmij mu, jakie są Twe zamysły a także wyczekiwania, a on pomoże Ci je spełnić.
fashion

Źródło: flickr.com
Na początek zdecyduj, jaki wariant modelingu Cię ciekawi. Technicznie rzecz ujmując, każda dziewczyna może stać się modelką. Niemniej jednak pamiętaj, że jeżeli nie spełniasz fundamentalnych warunków, nie masz nazbyt dużych szans na ową pracę. Kiedy Twe ciało nie mieści się w format S, jednak czujesz się w nim wspaniale jak też doskonale w nim wyglądasz, możesz wówczas pretendować do tytułu modelki plus size. Jeśli jesteś wysoka a także nie masz nadto okazałego biustu możesz wtenczas prezentować modę na przeróżnych wybiegach. Gdy masz duży biust, acz niezbyt obszerne biodra, możesz wówczas pozować do zdjęć w samej bieliźnie. Zrób sobie fotografie. Nie muszą być profesjonalne, jednak muszą skupić się na przedstawieniu Ciebie, jako doskonałej modelki.

Takim podstawowym minimum są dwie fotografie: twarzy a także całej postury. Pamiętaj, by zdjęcia pokazały Cię z najlepszej strony, akcentowały Twoje atuty, natomiast tuszowały niedociągnięcia.