Białe ubrania są na topie!

Da się dostrzec, że w świecie ubrań dominować zaczęły odcienie jasne. Ubranie białe są rewelacyjne w trakcie upalnych dni – w ten sposób nosiciel mniej czuje ukrop. Stroje białe są z tego powodu chętnie zakładane przez ludzi z terenów śródziemnomorskich. Według fachowców od mody takie kreacje można zakładać też zimą.


domodi.pl - białe sukienki

Jak wiadomo, jesień nad Wisłą to najczęściej słota, zatem wdziewanie jasnych ciuchów może skończyć się tragicznymi plamami – ale jest pewien sposób. Białe ubrania, takie jak na przykład białe sukienki, rozsądnie jest zakładać w suche dni. Można również wybierać je wyłącznie na znamienite okazje. Rozmaite bale jesienią najczęściej odbywają się w zamkniętych pomieszczeniach, dlatego znika niebezpieczeństwo związane z błotem.

Na doniosłych świętach świetnie sprawdzą się szpilki beżowe na dużym obcasie. Trzeba nie zapominać, że trzeba do nich dopasować resztę ubrań – polecamy ujednolicone koncepcje. Godzenie jasnych butów z ciemnymi spodniami nigdy nie stanowiło dobrej koncepcji i na odwrót. Nie powinno się też wdziewać na siebie całkowicie ujednoliconych rzeczy – warto zdecydować się po prostu na rozmaite odcienie jasnych barw. Znakomitym przykładem jest zestaw: beżowe szpilki, ecru spodnie i szarawa marynarka (eleganckie żakiety damskie) albo żakiet. Tak przygotowana możesz iść nawet na najbardziej szykowne imprezy tej jesieni!

Kiedy w naszym kraju znów zawitają ciepłe dni, wsuń na siebie bermudy (wejdź na:
domodi.pl/odziez/odziez-meska/spodnie-meskie_opcje_rodzaj-spodni,bermudy) . Te bajeranckie spodnie wracają do łaski – w tym roku będą na topie naturalnie egzemplarze w żywych odcieniach. Do takiego elementu mądrze dopasować leciutką bluzkę z energetycznymi wzorami. Ciepłe miesiące muszą kojarzyć się właśnie z takimi ożywczymi połączeniami i lekkością życia.

Do zestawu dodaj stylowe duperele w podobnej tonacji – z bermudami współgra ekstrawagancka leciutka torebka z żywym wzorem. Można jeszcze dodać jasną apaszkę, którą można się osłaniać przed upałem w najgorętsze dni, oraz okulary przyciemnione w analogicznej stylizacji

.