Biżuteria dla mężczyzny? Przekonaj się, na co pozwala męska moda

Wielu mężczyzn nie przepada za biżuterią, uważając, iż tylko kobiety mogą ją nosić. Jest jednak kilka atrakcyjnych rzeczy, które możemy dać naszemu partnerowi. Nawet jeżeli zarzeka się, że żadnej biżuterii nie włoży, poniżej przedstawione propozycje na pewno mu się spodobają.

Męska biżuteria to nade wszystko zegarki, jakimi nie pogardzi żaden facet. Szczególnie popularne są klasyczne modele, które nie przyciągają uwagi, a jednocześnie stanowią przyjemny dodatek dopełniający codzienną garderobę.

Jeśli nie jesteś pewien, czy opublikowane na tej witrynie wiadomości są wystarczająco dokładne, to zobacz źródło (http://virtuvia.pl/), które zostało wykorzystane do napisania tego artykułu.

Zegarek może mieć pasek ze skóry albo bransoletę, zależnie od osobistych upodobań.

Męska kolekcja Reserved

Autor: Reserved
Źródło: Reserved

Najważniejsze jest, że obydwa modele pasują właściwie do każdej stylizacji, tak samo na co dzień, jak i do garnituru. Jeżeli mężczyzna często nosi garnitur, można dać mu ładne spinki do mankietów. Są gustownym dodatkiem, lecz muszą być dostosowane do pozostałych elementów, dlatego dobrze jest posiadać chociaż kilka kompletów spinek, dzięki temu łatwiej je zharmonizować. Spinki przybierają dziś wiele interesujących motywów, również tych zabawnych, toteż warto nimi obdarować młodszego brata, np. na 18-te urodziny. Spinki można kupić u jubilera, wtedy będziemy mieć pewność ich najwyższej jakości i wybrać np. spinki ze stali szlachetnej.

Wśród młodszych mężczyzn powszechne są również bransolety. Jeśli wykonane są z dobrych materiałów, wcale nie wyglądają źle, a wręcz przeciwnie, mogą dodać stylizacji charakteru, jak warto zobaczyć. Poza tym wielu przedstawicieli płci męskiej ceni zawieszki na szyję, a do niebywale popularnych zaliczają się krzyże.

Jeżeli jednak nie orientujemy się czy mężczyzna, którego planujemy obdarować także za nimi przepada, lepiej będzie zdecydować się na inną biżuterię, szczególnie, iż wybór jest dosyć szeroki.

Jeśli chcemy przekonać naszego ukochanego do biżuterii, nie zapominajmy, by nie przesadzić w przeciwną stronę. Facet nie może być obwieszony łańcuchami, a męska biżuteria ma stanowić wyłącznie dodatek, co pozwoli uniknąć śmiesznego wyglądu. Można bawić się materiałami, m.in. łączyć stal z drewnem lub skórą, ale wszystko ma stylowo się prezentować. Wybierajmy też sprawdzone marki, jakie są cenione pośród męskiej klienteli, a niewątpliwie obdarowany solenizant będzie zadowolony z prezentu, jaki otrzymał.