Sukienka na wesele latem. Sposoby komponowania stylizacji.

Chociaż nigdy nie wiemy, czy aura pogodowa będzie sprzyjać w maju, lipcu albo w sierpniu, nasz strój na wesele musimy przemyśleć sobie odpowiednio wcześniej. Gdy decydujemy się na lekkie sukienki albo letnie kombinezony, pomyślmy o fachowo dopasowanych butach i żakiecie lub marynarce. Choć deszcz czy śnieg w maju może sprawić, że kurtka Kross będzie jedyną rzeczą, w której będzie nam ciepło, trzeba do stylizacji weselnej podejść z pomysłem i stworzyć coś, z czego będziemy zadowolone nawet jeżeli ślub odbędzie się w wyjątkowo zimny dzień.

sukienka

Źródło: pixabay.com

Fasonów sukienek weselnych jest na rynku bardzo dużo. Właściwie w ogromnej ilości kolekcji na sezon wiosna-lato znajdziemy coś, co z powodzeniem można będzie na siebie włożyć i wyglądać oszałamiająco. Jednak od lat na weselach dominują modne modele, leżące świetnie na kobiecych sylwetkach.

Gdy dowiadujesz się o zawierającej intrygującą Cię treść nowej stronie, to wcześniej zweryfikuj info (https://sentiell.pl/dropshipping-ccms-pol-184.html) dotyczące źródeł, z których czerpie ona dane.

Sukienka kopertówka będzie świetna dla pań o dużym biuście, ponieważ będzie się doskonale układać. Jeśli kopertówka jest ciekawa, nie zakładajmy obuwia przyciągającego uwagę tylko takich, które ten strój urozmaicą. Tak samo z żakietem czy bolerkiem – sukienka kopertówka wymaga lekkiej „góry” – niczego z cekinami, niczego wiązanego – zwracamy.pl/sukienki/. Prostota zda egzamin najlepiej. Sukienka typu princessa rekomendowana jest paniom o delikatnej urodzie i smukłych nogach, nie przytłacza bowiem swoim krojem ani długością. Jeżeli chcemy dołożyć do niej wyraźny akcent, postawmy na oryginalną fryzurę lub nieco inny make up. I oczywiście buty – tu można eksperymentować do woli. Długie i lekkie kiecki raczej polecane są na wieczór – nie są to koktajlówki, lecz kiedy impreza rozpoczyna się popołudniu, można sobie pozwolić na maxi dress. Odważne kobiety o doskonałej figurze mogą odważyć się na kombinezon.

Zamek błyskawiczny, kurtka

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Kiedy jest w jednym kolorze, można dobrać do niego marynarkę w kwiaty albo we wzór. Jeśli sam kombinezon jest bardzo kolorowy, jako narzutka na ramiona dobrze sprawdzi się żakiet albo jakaś designerska kurtka w kwiaty. Właściwie dużo klasycznych kurtek będzie dobrze wyglądać, bo oczywiście nie mamy tu na myśli kurtek typu kurtka Kross. Niestety płaszcz ciężko dobrać do kombinezonu, a połączenie z kardiganem pozostawmy na nieformalną okazję. Przyjęcie weselne to zwykle powód, żeby zadbać o to, by wyglądać całkiem wyjątkowo. Oczywiście ile pań, tyle propozycji, ale klasyka wzbogacona fantazyjnym elementem to często świetny pomysł.