Co w szafie powinna mieć każda kobieta, bez względu na wiek? Dowiedz się, nim pójdziesz na zakupy

Z każdym sezonem pojawia się ochota na odświeżenie swojej garderoby. Wymarzył nam się nowy płaszcz, nowy model dżinsów bądź koszulka, jaką spostrzegłyśmy na wystawie. Jednak nie można automatycznie śpieszyć za trendami, ponieważ zbyt często się zmieniają oraz to, iż aktualnie są modne, nie znaczy, iż będą na topie za kilka miesięcy, a my nie chcąc być ubraną nie na czasie, wepchniemy kurtkę lub sukienkę w najodleglejszy kąt szafy.

Torebki

Autor: GOSHICO
Źródło: GOSHICO
Nawet topowy kolor bielizny w każdym sezonie jest inny, ale figi damskie dobieramy bardziej pod kolor ubrania, a nie podług wskazówek usłyszanych w reklamach. By tak nie było oraz byśmy zawsze wyglądały elegancko, warto jest uzupełnić swą garderobę o zasadnicze elementy – ceneo.pl/Suknie_i_sukienki.

Pierwszy z nich to biała koszula. Nadaje się nie tylko do pracy, lecz także na poważniejsze wyjście, gdy chciałybyśmy wyglądać szykownie. Można ją zestawić z przeróżnymi częściami garderoby, nie tylko ze spodniami, ale także z sukienką lub spódniczką. Poza koszulą konieczne są sukienki na wieczór. W tym wypadku najlepiej sprawdzi się mała czarna, jakiej wygląd możemy odmienić przy pomocy właściwych dodatków. Dodatki są bardzo istotne, więc dobrze jest wydać na nie trochę więcej oraz nie decydować się na tanie torebki, ponieważ nie będą tak skrupulatnie wykonane, jak te z renomowanego sklepu – zobacz koniecznie.

Do sukienki można też włożyć przeróżne okrycia, jakie również powinny znaleźć się w naszej szafie, a przede wszystkim kurtka ze skóry oraz kardigan, najlepiej ten w jednym kolorze, rozpinany. Dzięki temu można dopasować go do każdej stylizacji, również do zwykłego t-shirta na zakupy do osiedlowego sklepu. Płeć piękna nie może się też obyć bez dżinsów, które powinny pasować do figury. Rurki są właściwe tylko dla naprawdę smukłych oraz wysokich pań, w przypadku obfitszych kształtów o wiele lepiej sprawdzą się inne modele, na przykład z podwyższonym stanem, który zakamufluje niedoskonałości figury.

Co więcej nie można zapomnieć o marynarce, jaka jest bardziej szykowna od swetra i można ją nosić przez wiele lat, gdyż marynarki marynarki nigdy nie wyjdą z mody. Ostatnim elementem garderoby jest dres, np. z docenianej firmy North Face.

Najlepszej jakości dres nie wyciągnie się po pierwszym praniu oraz będziesz mogła nosić go i na aerobik, i w domu. Teraz już możesz iść do sklepu, wybierając elementy garderoby, jakich teraz ci brakuje. Wybieraj rozsądnie, a na pewno zrobisz udane zakupy.