Dlaczego warto posiadać kilka różnych par butów, w czym panie będą się w tym różnić od panów.

Każdy z nas ma kilka par butów na rozmaite okazje. Tu przodować będą kobiety, gdyż o ile przeciętemu mężczyźnie wystarczy raptem parę par, to typowa kobieta tyle potrzebować będzie na jeden sezon. Rzecz jasna na następny do zakupienia będzie kolejny komplet obuwia, bo zmieni się moda, ukażą się nowe modele czy też, co się rzadko zdarza, buty się po prostu ulegną zniszczeniu.

obuwie

Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęśliwie wybór obuwia w sklepach jest na tyle duży, że bez żadnego problemu powinno się udać zakupić to, co się będzie potrzebować. Jeżeli chodzi o panów, to dla nich niezbędne będą trzy odmiany butów. Na oficjalne wyjście niezbędne jest typowe obuwie do garnituru, wykonane z dobrej skóry i oczywiście zadbane. Z pewnością należy też posiadać co najmniej jedną parę na codzienne chodzenie, tu w pierwszej kolejności liczyć się będzie wygoda i solidność (pantofelek24.pl/tra-pol-17-bezowy.html/).

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to użyj linku, by zobaczyć większą ilość pokrewnych wiadomości. Bez ociągania kliknij więc tu!

Warto również zaopatrzyć się w wygodne tenisówki męskie czy inny sportowy model właśnie ze względu na uprawianie różnych fizycznych aktywności, przede wszystkim z tego powodu, aby było wygodnie, ale również z powodu bezpieczeństwa.

mężczyzna

Autor: Bharat Rawail
Źródło: http://www.flickr.com
Całkowicie odmiennie będzie wyglądać sytuacja w przypadku pań. Tu zamiast wygody oraz praktyczności pojawia się moda i trendy, które aktualnie obowiązują. Mężczyźni wybierają buty po to, żeby w nich chodzić wygodnie, a kobiety po to, aby w nich ładnie wyglądać. Jako przykład mogą posłużyć różnego rodzaju szpilki z wąskimi czubkami, kochane przez większość kobiet. Faktycznie tak jest,że na stopie prezentują się świetnie, lecz przy okazji deformują stopę i są powodem żylaków. Jednak panie uwielbiają chodzić w nich, więc i noszą je przy różnych okazjach. Tak duża ilość posiadanych przez kobiety butów być może wynika też z faktu, że jest ich tak dużo rodzajów, i można na każdą z okazji założyć jakiś inny model. Na przykład na jesienne dni mogą to być eleganckie i wygodne beżowe botki na obcasie, albo też typowe trzewiki, podobne w wyglądzie do męskich (Pantofelek24). Panowie ograniczeni będą tylko do trzewików, bowiem żadnych botków dla nich po prostu nie będzie.