Dress code stylowej dziewczyny – co zakładać do biura żeby nie naruszać powagi swego miejsca pracy?

Szczęśliwe niewątpliwie są dziewczyny, które pracują w różnego rodzaju miejscach, gdzie nie obowiązuje właściwie żaden dress code i można na co dzień przychodzić do pracy w zupełnie dowolnych ciuchach.

Wiele z nas jednak pracuje w biurze lub przy obsłudze klientów, a wówczas zwykle trzeba się ubierać nieco bardziej elegancko. Co zatem wybrać do biura żeby wyglądać naprawdę stylowo?
firmy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednia długość sukienek
Długość sukienek czy spódniczek zdecydowanie zwykle jest najbardziej kontrowersyjną kwestią jeśli chodzi o kobiecy ubiór. Wprawdzie niemal każda z nas doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że miniówka niewątpliwie nie jest najlepszym ubiorem do biura, jednak spódnica w kolano zwykle budzi już wątpliwości. Wiele z nas ma ładne nogi i lubi je eksponować, jednakże po pierwsze miniówka z pewnością odpada, po drugie natomiast – zobacz na początku, czy inne kobiety w biurze noszą spódniczki odsłaniające kolana czy jednak dłuższe – najlepszym wyjściem zwyczajnie będzie się do tego dopasować, bowiem każde biuro ma w tej sprawie inne przyzwyczajenia.
Paznokcie i makijaż
miniówka

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie jest także z paznokciami i makijażem – na pewno nie należy z nimi przesadzić.

Aby znaleźć zbliżone informacje na opisywane zagadnienie spójrz na link (https://strefaerotyki.com/), a przeczytasz tam niezwykle fascynujące dane, które zapadną Ci w pamięć.

W większości przypadków nie będzie jednak większego problemu z paznokciami pomalowanymi na przykład na bordowo. Raczej musisz wystrzegać się bardzo jaskrawych kolorów, jednakże z drugiej strony nie warto się umartwiać.

Podobnie z makijażem – obecnie maluje się praktycznie każda kobieta, więc raczej nie powinien nikomu przeszkadzać. Powinnaś jednak zostawić makijaże w typie smokey eye na popołudniowe wyjścia ze znajomymi lub na randkę z narzeczonym.