Koszulka z nadrukiem jako podarunek

Jesteś oryginalnym człowiekiem i chcesz się odznaczyć? A możecechuje cię bardziej charakter introwertyka schowanego w swoim świecie wartości i przekonań? Nieważne, czy jesteś w pierwszej, czy drugiej grupie, lub posiadasz coś w sobie, z pierwszego, jak i drugiego, bardzo prawdopodobne jest, że chciałbyś się czymś wyróżniać. Chciałbyś być nietuzinkowy i oryginalny, chcesz, żeby twoje wartości coś znaczyły, chcesz, by świat poznał się na tobie.

Otóż to, można się wzdrygnąć na samą myśl, iż będziemy obserwowani przez wszystkich ludzi.

Masz ochotę poszerzyć wiedzę z owego intrygującego zagadnienia? Więc dobrze trafiłeś. Po prostu kliknij tu i przenieś się do następnej witryny.

Moment, ale nasz styl ubierania, sposób bycia, te rzeczy mówią o nas i nie musimy wcale maszerować na ogromną, oświetloną scenę, aby zademonstrować kim jesteśmy. Po prostu jesteśmy stale widoczni i oceniani (zresztą sami również wydajemy sądy), w związku z tym dobrze by było w tym całym obserwowaniu wyrazić własną osobowość.

t-shirt Adidas

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z lepszych na to pomysłów jest zaprojektowanie koszulki. Oczywiście, w wielu miejscach można kupić jakiś oryginalny t-shirt w sklepie z koszulkami, ale zdarza się, że nie możemy wyszukaćtam wzoru, który pasowałby do nas, do naszej osobowości. Dzięki własnej koncepcji możesz zaprojektować, na przykład, śmieszną koszulka z nadrukiem lub poważną koszulkę z jakimś sławnym cytatem (wielu żyło tragicznych poetów, artystów, może to ich sentencje chcesz nosić na klacie).

Więcej na

Przeważnie jednak prym wiodą koszulki z napisami, które nawiązują do najświeższych wydarzeń. Często należą do nich teksty, wypowiedzi znane z mediów, a czasem znane tylko dla małej, wtajemniczonej grupy ludzi. Najczęściej młode pokolenie znacznie bardziej rozgryzie sens słów na takiej szczególnej kreacji niż osoby w wyższym przedziale wiekowym. Nie ma się co dziwić, przecież język nowych mediów, media społecznościowe, w ogóle Internet, to przestrzeń zarezerwowana dla młodych ludzi.

Weźmy na przykład takie memy, czy ktoś powyżej 40-tki się w to bawi? Bez wątpienia są takie osoby, ale uważają to za nowinkę, nie biorą w tym udziału czynnie, nie wymyślają, jak młode pokolenie swoich wzorów. Z koszulkami jednakże istnieje widoczna różnica, że nie ma znaczenia, w jakim jesteś wieku zawsze możesz uzewnętrznić prywatne myśli, a najlepsze jest to, że koszt tego typu koszulki nie okaże się wysoki.

Dalsza część