Obecnie dobranie dżinsów to duże wyzwanie, rodzajów jest tak dużo, że łatwo jest się pogubić

Moda na dżinsy nie przemija od kilkudziesięciu lat. Spodnie, które w przeszłości służyły robotnikom oraz kowbojom, obecnie noszone są przez ludzi wielu zawodów. Reklamują je popularni aktorzy, chodzą w nich także głowy mocarstw. Takie marki jak Wrangler, Lee czy Levi’s są dzisiaj symbolami XX stulecia.

Jeżeli mamy w planach

marka lee

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

kupić nowe jeansy, nie powinniśmy mieć z tym najmniejszego kłopotu. Obecnie każdy salon salon kosmetyczny warszawa z odzieżą posiada w ofercie co najmniej parę modeli. Naturalnie możemy też kupić spodnie bez ruszania się z domu, wiele sklepów online prowadzi sprzedaż najpopularniejszych marek jeansów. Jeżeli jednakże preferujemy zajrzeć bezpośrednio do producenta, to też mamy taką okazję. W Internecie znajdziemy, przykładowo, sklepy takich marek jak Lee albo Wrangler, wystarczy wstukać w wyszukiwarce frazę: sklep internetowy lee (DENIMBASE.pl) albo sklep online wrangler, żeby w okamgnieniu odszukać odpowiedni link. Na stronie producentów dżinsów mamy także możliwość znalezienia sklepów stacjonarnych, które są zaznaczone na mapie, dowiemy się także w jakich godzinach są otwarte. Oczywiście sklep internetowy lee to nie jedyna strona, gdzie odnajdziemy jeansy tej firmy – dobrze jest samemu poszperać w Internecie, żeby znaleźć najodpowiedniejsze miejsce dla siebie – oferta sklepu internetowego LEE.

spodnie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiaj jeansy szyte są w tak wielu odmianach, iż dobranie kroju może być niemałym kłopotem. Warto orientować się, czy wymarzone jeansy mają być skinny czy slim, a może preferujemy takie, które będą się rozciągały. Kiedyś spodnie jeansowe były szyte jedynie w kolorze niebieskim, jednak dzisiaj barwi się je na wiele różnych kolorów, co daje jeszcze więcej sposobności dopasowania ich do reszty naszego ubioru.

Co ciekawe, pierwotny wzór z XIX stulecia przetrwał do dziś, zatem nasze jeansy są praktycznie identyczne, jak dżinsy dziewiętnastowiecznych pasterzy. Oczywiście przed nabyciem zawsze warto odzież założyć, w sklepie stacjonarnym nie będzie z tym kłopotu, co jednak począć, gdy preferujemy zrobić zakupy w Internecie? Całe szczęście, że bardzo dużo firm oferuje obecnie szybki i darmowy zwrot, co pozwala nam kupić kilka sztuk spodni więcej, przymierzyć je wszystkie, a potem zwrócić te, które nam nie odpowiadają. Dzięki temu przymierzymy jeansy w wygodnych, domowych warunkach, gdzie nikt nie będzie nas popędzał.